فهرست
بلیت مسابقات ایران کجا رفت؟
بلیت مسابقات ایران کجا رفت؟

بلیت مسابقات ایران کجا رفت؟

آی‌اسپورت- در چند روز گذشته هم در برنامه فوتبال آسیایی از شبکه ورزش و هم از طریق برنامه آسیا ۲۰۱۹ اعلام شد که بلیت های بازیهای ایران نایاب شده است. در برنامه فوتبال آسیایی جواد خیابانی می پرسید اگر برای هر کشوری ۸% بلیت در نظر گرفته شده، پس باقی مانده استادیوم به چه کسانی تعلق می گیرد؟  

حال به این سوال پاسخ خواهیم داد. به طور مثال در مورد بازی ایران-عراق ، استادیوم آل مکتوم دبی که به تازگی مورد بازسازی هم قرار گرفته میزبان این بازی است. ظرفیت این استادیوم از ۱۲هزار نفر به ۱۵ هزار نفر افزایش یافته است. با توجه به در نظر گرفتن سهمیه ۸% هر تیم، تعداد ۱۲۰۰ بلیت برای هر کشور در نظر گرفته شده است که در اختیار فدراسیون های ایران وعراق قرار گرفته تا بین هواداران خود توزیع کنند. اما سرنوشت باقی بلیت ها که ۱۲۶۰۰ عدد است چه می شود؟

از روزی که در اواسط تابستان اعلام شد که بلیت فروشی آغاز شد تا به همین امروز، همه ی افراد صرف نظر از ملیت می توانند بلیت همه بازیها را تهیه کنند. شما کافی است به سایت رسمی بازی ها بهنشانی www.afcasiancup2019.com بروید تا از آنجا برای خرید بلیت به سایت www.ticketmaster.ae هدایت شوید و از آنجا بلیت هر بازی که تمایل دارید خرید کنید. فقط باید در نظر داشت در نقشه سکوها، میزبان و میهمان مشخص شده اند که در صورت اول آمدن اسم تیم مورد علاقه شما، تیم میزبان است و تیم دوم تیم میهمان.

قیمت این بلیت ها هم به سه دسته تقسیم شده است: دسته اول بلیت های ۷۵درهمی (حدود ۲۲۰ هزار تومن)، دسته دوم بلیت های ۵۰ درهمی (حدود ۱۵۰ هزار تومن)، و دسته سوم بلیت های ۲۵ درهمی( حدود ۷۵ هزار تومن) 

قسمتی از ورزشگاه هم به اسپانسرهای این مسابقات اختصاص دارد. شرکتهایی نظیر تایر کنتینانتال،هواپیمایی امارات،تویوتا،صرافی امارات،کوکا کولا،ماکیتا،مولتن و .... از شرکتهایی هستند که بلیتهای مسابقات را بین علاقمندان توزیع می کنند.  البته باید در نظر داشت بلیت بازی ایران- عراق به طور کامل فروش رفته، اما برای دیدار ایران – یمن و ایران- ویتنام تا امروز ۱۳دی هنوز برای علاقمندان بلیت موجود است. در عکسها قسمت های آبی بلیت های موجود است و قسمت های خاکستری بلیت ها به فروش رفته است.

۳    
آی اسپورت
2019-01-03 18:55:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر