فهرست

۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۴

پندار #توفيقى مشابه قضيه كاوه رضايى اما و اگر مى كند و هر روز يك پست منتشر مى كند. به ياد داريد كه آخر سر كاوه به بلژيك رفت. اگر واقعا از بستن قرارداد با #تيام نا اميد شده ايد حداقل با شعور هواداران تيم بازى نكنيد. همه مى دانند مبلغ قرارداد تيام ٤ ميليون يورو نيست و اين يك عذر بی‌جا براى خارج شدن از مسئوليتى است كه به شما واگذار شده است. با خارج كردن بازيكنان بنجل نيمكت نشين و اينستاگرامى كه بيشتر از تصوير تمرينات لاكچرى بودن خود را به رخ مردم مى كشند، مى توان به راحتى مبلغ موردنظر تيام را فراهم كرد.
آی اسپورت
2018-05-26 21:24:07
نظر دهید

۲ نظر
علی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۵۳
تیام قبل از اینکه به استقلال بیاید در سایت ترانسفر 2 میلیون دلار قیمت داشته و الان که در این تیم درخشیده طبیعتا افزایش قیمت خواهد داشت... اینکه نویسنده خود را به تجاهل می زند برایم جالب است
۶
((
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۸
حداقل یه کم تمایلات رنگی خودت رو کمتر نشون بده! دقیقا حرف هوادارای کم سن و سال استقلال رو میزنه اینکه بازیکنان بنجل نیمکت نشین رو بندازن بیرون و پول تیام جور بشه!!! اولا اینکه 99% نیمکت نشینان استقلال با قراردادهای بالا اومدن به این تیم و دوما تو مدتی که تیام مصدوم بود همین بنجل ها اومدن تو زمین. همین الان هم بیشترین قراردادها رو باشگاه استقلال میبنده و این پول واسه بازیکن تو فوتبال ایران رو باب نکنید.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر