فهرست
خبر خوب؛ پخش زنده بانوان ایران-لبنان!
خبر خوب؛ پخش زنده بانوان ایران-لبنان!

خبر خوب؛ پخش زنده بانوان ایران-لبنان!

آی اسپورت – مسابقه تیم‌هاى ملى فوتبال بانوان ایران و لبنان از طریق اینترنت به شکل مستقیم پخش مى‌شود. این بازی از مرحله مقدماتی المپیک توکیو برگزار می‌شود. به گزارش سایت رسمى فدراسیون فوتبال، مسابقه فوتبال مقدماتی المپیک آسیایی بانوان تیم ملی ایران و لبنان پنج شنبه و ساعت ۱۱:۳۰ به صورت زنده پخش خواهد شد و علاقمندان مى‌توانند از طریق این لینک به صورت آنلاین تماشاگر این بازى باشند. ‏http://foot-lady.ir/live

لبنان تیمی که با ۹۴۹ امتیاز در ۲۰ تیم آخر رده بندی فدراسیون جهانی فوتبال قرار دارد؛ تیمی که با قدمتی بیشتر از سوریه و فلسطین قدیمی‌ترین تیم فوتبال زنان در غرب آسیا است. بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ تنها تورنمتی بود که لبنان در آن حاضر و در همان مرحله مقدماتی حذف شدند. البته ایران هم در این تورنمت در مرحله مقدماتی حذف شد.

و اما تیم ملی زنان کشورمان در رتبه ۵۸ رده بندی فیفا قرار دارد.این تیم برای اولین بار سال ۲۰۰۵ میلادی تشکیل شد و در همان سال نایب قهرمان بازی‌های غرب آسیا شد. سال گذشته در مسابقات قهرمانی آسیا لبنان انصراف داد و حاضر به شرکت نشد اما تیم ملی کشورمان با ۶ امتیاز و قبول شکست از ویتنام نتوانست از گروه خود صعود کند. بعد از این بازی‌ها دو دیدار دوستانه با سوئد و اوکراین انجام دادیم. در مسابقات مقدماتی المپیک ۲۰۱۶ که با لائوس و چین تایپه هم گروه بودیم نتوانستیم به دور بعد صعود کنیم.

     
آی اسپورت
2018-11-08 12:12:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر