فهرست
کالدرون مثل برانکو؛ یک تجربه مثبت
کالدرون مثل برانکو؛ یک تجربه مثبت

کالدرون مثل برانکو؛ یک تجربه مثبت

آی اسپورت - پرسپولیس مدل 98_99هر چند تغییرات چندانی در کادر بازیکنان خود نداشته اما با جدایی برانکو و تفکرات کالدرون با سیستم و روش متفاوتی بازی می‌کند. پرسپولیس تقریبا با همین نفرات در چهار فصل متوالی در زمان برانکو با روش چهار چهار دو بازی کرد، گاهی لوزی و گاهی خطی. حتی زمانی که طارمی رفت و پرسپولیس فقط علیپور را داشت و مهاجمی چون بودیمیر هم نتوانست خود را به جمع نفرات اصلی برساند سرخ‌ها باز هم با دو مهاجم بازی کردند و نفراتی چون نعمتی یا عالیشاه و گاهی هم ترابی در خط حمله مورد استفاده قرار گرفتند.

حالا کالدرون با روش چهار، سه، سه لیگ را آغاز کرده اما به نظر می‌رسد او دارد به این نتیجه می‌رسد که سرخ‌ها با همان روش چهار چهار دو که به سال‌هاست به آن عادت دارند می‌توانند عملکرد بهتری داشته باشند چرا که او اخیرا در تمرینات این روش را هم امتحان کرده است.

پرسپولیس حسب قرعه روزهای مهمی را در پیش دارد. چرا که بعد از تیم باانگیزه صنعت نفت آبادان باید در سه بازی متوالی و شش امتیازی که در سرنوشت قهرمانی اهمیت بسیار دارد به مصاف استقلال، سپاهان و پدیده شهرخودرو برود. به همین دلیل اهمیت بسیاری دارد که سرخ‌ها قبل از دربی راه خود را با تدابیر کالدرون مشخص کنند. استفاده از عالیشاه، نوراللهی و امیری در خط میانی و عقب‌تر از ترابی و نعمتی ( احمدزاده) به عنوان وینگر و علیپور به عنوان مهاجم نوک در روش جدید چهار سه سه یا روی آوردن به همان چهار چهار دو که سرخ‌ها به آن عادت داشته‌اند؟

شما دورنمای نتایج پرسپولیس در چهار بازی آتی را چگونه را پیش بینی می کنید و نقش حمایت هوداران از کالدرون که تازه وارد فوتبال ایران شده و قطعا نیاز به زمان دارد را در تکرار موفقیت ها تا چه حد می‌دانید؟ آیا یادمان هست برانکو هم فصل اولی که سرمربی پرسپولیس شد در چهار بازی نخست خود یک امتیاز گرفت ولی در ادامه وقتی از او حمایت شد قهرمانی‌ها را به ارمغان آورد. آیا این فرصت به کالدرون هم داده می شود و از سوی هواداران حمایت کافی و وافی از سرمربی جدید سرخ‌ها می‌شود؟

آیا از تجربه حمایت همه جانبه از برانکو که منجر به سربلندی پرسپولیس شد به قدر کافی بهره خواهیم برد؟ ایا کالدرون می‌تواند در کوتاه مدت و در این بازی‌های پیش رو هم به نتایج درخشانی دست باید. حس و حال و نظر و دیدگاه شما چیست؟

۳    
آی اسپورت
2019-09-10 12:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر