فهرست

جونز: برای موفقیت باید تمام تلاشمان را بکنیم

آی اسپورت-فیل جونز،مدافع منچستر یونایتد، اعلام کرد که پس از مصدومیتش از ناحیه شانه در انتهای ماه گذشته بسیار از ، از دست دادن جام جهانی واهمه داشته است.
این بازیکن 22 ساله در بازی شیاطین سرخ مقابل هال سیتی از ناحیه شانه دچار مصدومیت شد و گفته است پس از مصدومیتش ترس زیادی بابت از دست دادن جام حهانی داشته است.با این وجود روی هاجسون، سرمربی سه شیرها، جونزرا به عنوان یکی از 23 بازیکن لیستش به برزیل برد و او در دیدار هفته گذشته انگلستان مقابل اکوادور به میدان رفت.
او در این باره به وب سایت فیفا گفت:\"وقتی مصدوم شدم واقعا می ترسیدم جام جهانی را از دست بدهم اما خدا را شکر مصدومیتم سریع برطرف شد و من الان کاملا آماده و حاضرم برای شروع جام جهانی .
جونز به همراه هم باشگاهیش کریس اسمالینگ در تساوی 2-2 برابر اکوادور در خط دفاع انگلستان قرار گرفته بود او در این باره گفت:\"خیلی خوب بود که بازی را از ابتدا شروع کردم. بازی خوبی بود و در مقابل رقیب جدی محک خوردیم این چیزی بود که ما برای جام جهانی به آن احتیاج داشتیم.بودن در اینجا عالی است از دوران کودکی آرزوی حضور داشتن در این مسابقات را داشتم.همه چیز مشخص شده است ما در یک گروه سخت قرار گرفته ایم و همه باید تصمیم درستی برای موفق شدن بگیریم و دربهترین فرم مان باشیم.\"

     
آی اسپورت
2014-06-11 21:48:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر