فهرست

اوزیل: همه توانمان را برای قهرمانی به کار می بندیم

آی اسپورت-مسوت اوزیل، هافبک تیم ملی آلمان، اعلام کرد که حاضر است هر چیزی را که در توانش دارد برای بردن جلم جهانی برای مربیش یواخیم لوو انجام دهد.
تیم ملی آلمان که در برزیل به دنبال رسیدن به چهارمین قهرمانیش است در گروه ششم رقابت ها به همراه پرتغال، آمریکا و غنا حضور دارد.
ستاره سابق رئال مادرید گفت که او و سایر هم تیمی هایش حاضرند برای رسیدن به جام جهانی از جانشان مایه بگذارند برای تشکر از یواخیم لو، کسی که به اعتقاد او باعث تحول اساسی در تیم ملی آلمان در دوران حضورش شده است.
اوزیل به وب سابت آرسنال گفت:\"او سبک جدیدی را به فوتبال آلمان آورد.سبکی که به خاطر آن از آلمان در سراسر جهان با احترام یاد می شود.هر اتفاقی که بیافتد من فکر می کنم که رقبای ما از بازی با ما واهمه دارند چون ما بسیار قدرتمندیم تیم ملی آلمان در چند سال گذشته همیشه عالی بازی کرده است.\" او همچنین درباره یواخیم لوو سرمربی مانشافت گفت:\"او یکی از بهترین مربیان جهان است و ما بسیار خرسندیم که با او کار می کنیم.امیدوارم در نهایت بتوانیماین تورنومنت قهرمان شویم چون پیش از این در تورنومنت ها در نیمه نهایی یا قینال باخته ایم و باختن در این مراحل بسیار تلخ است چون در آستانه بردن جام قرار دارید.\"

     
آی اسپورت
2014-06-11 22:32:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر