فهرست
کریس رونالدو : شناخت خوبی از آلمان داریم /  برای جام جهانی آماده ام
کریس رونالدو : شناخت خوبی از آلمان داریم / برای جام جهانی آماده ام

کریس رونالدو : شناخت خوبی از آلمان داریم / برای جام جهانی آماده ام

آی اسپورت - کریستیانو رونالدو بعد از کسب عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ به همراه رئال مادرید با مصدومیت های متعددی دست و پنجه نرم کرده است، و نگرانی هایی وجود داشت که او هم به مانند مارکو رویس، فرانک ریبری، رادامل فالکائو و بسیاری دیگر جام جهانی را از دست بدهد. 

با اینحال، صبح امروز بازیکن سابق منچستر یونایتد در نیوجرسی مقابل شاگردان مارتین اونیل از ابتدا به میدان رفت و قبل از اینکه جای خود را به نانی بدهد، 65 دقیقه بازی کرد. 

کریس رونالدو در میکسدزون ورزشگاه گفت:\" در خال حاضر می توان بگویم که 99.9 درصد اماده حضور در جام جهانی هستم و همه چیز به خوبی پیش می رود\"

\"من خوب تمرین می کنم، و توصیه های پزشکان را در ذهن دارم. آنها می گویند که روند بهبودی دلگرم کننده است و من هم هر روز احساس بهتری دارم. وقتی که هم از لحاظ ذهنی و هم جسمی در اوج هستید،شرایط به نفع شما خواهد شد. من قطعاً در جام جهانی حضور خواهم داشت، کاملاً آماده و بدون نگرانی.\" 

شاگردان پائولو بنتو در گروه G، کار سختی برای صعود دارند، چرا که با تیم های آلمان، آمریکا و غنا هم گروه شده اند و کریستیانو در مورد چالش پیش روی خودشان واقع بین است. 

او افزود: \"ما در یورو مقابل آلمان بازی کردیم، بنابراین کم و بیش آنها را می شناسیم. از طرف دیگر، آنها هم اطلاعات بیشتری در مورد ما دارند. آنها تیم بزرگی هستند. امسال یکی از مدعیان قهرمانی در جام هستند. 

بازی واقعاً سختی خواهد بود. اما ما در رقابت های یورو نیز با تیم های هلند و دانمارک هم گروه شده بودیم و صعود کردیم. این بار ما غنا و آمریکا را داریم. این گروه واقعاً سخت خواهد بود، اما ما مصمم هستیم تا بهترین عملکرد خود را ارائه کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-06-11 23:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر