فهرست
بلیت فروشی اینترنتی وسردرگمی هواداران پرسپولیس
بلیت فروشی اینترنتی وسردرگمی هواداران پرسپولیس

بلیت فروشی اینترنتی وسردرگمی هواداران پرسپولیس

سایت گل- پس از هیاهوهای بسیار امروز یکی از بازی های خاطره انگیز برای هواداران پرسپولیس برگزار شد.
پیشکسوتان پرسپولیس نتوانستند بر پیشکسوتان میلان که از آمادگی بدنی بهتری برخوردار بودندبه پیروزی برسند و در نهایت با نتیجه 3 بر 1 مغلوب این تیم شدند. حضور تیم خاطره ساز و پرافتخاری مثل میلان آن هم با ستاره های نام آشنای خود مثل مالدینی، بارزسی، گتوسو، ماسارو و ... در ورزشگاه آزادی نقطه عطفی در تاریخ ایران و باشگاه پرسپولیس به شمار می رود، اما آنچه که کام هوادارن این تیم محبوب پایتخت را تلخ کرد فارغ از نتیجه بازی سردرگمی هوادارانی بود که بلیت این بازی را به صورت اینترنتی خریداری کرده بودند.
این دسته از هواداران با توجه به این که بلیت خود را از قبل تهیه نموده بودند گمان می کردند که در ورود به ورزشگاه مشکلی نخواهند داشت، اما بعد از حضور در درب های غربی و شرقی ورزشگاه با صف های طویلی رو برو شدند که برای ورود به داخل استادیوم می بایستی در آن قرار می گرفتند و بعد از صحه گذاری های مختلف مانند تطابق مدارک با اسم ثبت شده در سامانه باشگاه پرسپولیس، تطابق کدرهگیری و ... امکان عبور از گیشه های بلیت فروشی را داشتند؛ این در حالی بود که تماشاگرانی که بلیت خود را اینترنتی خریداری نکرده بودند به راحتی می توانستند با خرید بلیت کاغذی در محل استادیوم به جایگاه های مورد نظر خود بروند.
بسیاری از این هواداران نارضایتی و گلایه های خود را از نحوه فروش بلیت اینترنتی و مشخص نبودن جایگاه و صندلی های خود در این دیدار به مسئولین پرسپولیس که در محل حاضر بودند منتقل نمودند و برخی دیگر از این هوادارن شگفتی خود را از این نوع بلیت فروشی اینترنتی در مقایسه با روش جاری فروش اینترنتی سایر بازی های لیگ ابراز می داشتند و خواستار تعیین یک روش ثابت برای فروش بلیت الکترونیکی ورزشگاه آزادی بودند.

     
آی اسپورت
2013-11-29 05:38:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر