فهرست
نیمار : نه آقای گلی و نه عنوان بهترین بازیکن جام ؛ فقط قهرمانی جهان را می خواهم
نیمار : نه آقای گلی و نه عنوان بهترین بازیکن جام ؛ فقط قهرمانی جهان را می خواهم

نیمار : نه آقای گلی و نه عنوان بهترین بازیکن جام ؛ فقط قهرمانی جهان را می خواهم

آی اسپورت - به فاصله یک روز مانده تا شروع بازی افتتاحیه جام جهانی بین برزیل و کرواسی ؛ ستاره سلسائو یعنی نیمار در یک نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت :ستاره های الگو و  الهام بخش

روماریو و رونالدو دو ستاره ای هستند که من از آنها در این جام جهانی الگو می گیرم. جام جهانی 2002 و رونالدو را یادم می آید. خارج از برزیل نیز از مسی و کریس رونالدو الگو می گیرم.

یک روز مانده به شروع مسابقات

همانطور که اسکولاری می گوید زمانش رسید. لحظه ای که همه برزیلی ها منتظرش هستند. دوست دارم که این یک روز همه هر چه سریع تر بگذرد. در این لحظه اوضاع خوبی دارم و امیدوارم به بهترین شکل ممکن بتوانم به تیمم کمک کنم

هواداران

همه بازیکنان تیم ملی انتظار حضور هواداران زیادی را داریم. آنها یار دوازدهم ما هستند. اگر هواداران یاری کنند شکست دادن ما بسیار مشکل خواهد بود

قهرمانی

نه آقای گلی و نه عنوان بهترین بازیکن جام را نمی خواهم . فقط می خواهم با برزیل قهرمان جهان شوم. این بزرگترین آرزوی من است.

یک تیم متحد

آماده کمک به همبازیانم هستم. ما یازده بازیکن متحد داخل زمین خواهیم بود و من تنها نیستم. همه دنیا تیم ما را می شناسند و می دانند که چگونه بازی می کنیم.


بی خوابی

فقط یک بار و قبل از بازی فینال لیبرتادورس دچار بی خوابی شده بودم.با گانسو بی خواب شده بودیم و ساعت 5 خوابمان گرفت . اما الان با تجربه تر هستم و فشارها را به خوبی کنترل می کنم.

پیراهن شماره 10

پوشیدن پیراهن شماره 10 برزیل یک افتخار برای من است . 

جام جهانی 2002

خیلی چیز زیادی به یاد ندارم. فقط یادم است که موهایم را مثل رونالدو کوتاه کرده بودم. قهرمانی را در خانه پدربزرگم جشن گرفتیم. چیز بیشتری یادم نمی آید.

تشکر از اسکولاری

اسکولاری با شور و هیجان و نیز جدیت خاصی در تمرینات حضور دارد از او بخاطر همه چیزهایی که به من یاد داده متشکرم. از بچگی و از زمانی که مربی پالمیراس بود او را تعقیب می کردم. و بعد زمانی که مربی تیم ملی شد. می دانم که او یک مربی برنده است.


     
آی اسپورت
2014-06-12 01:39:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر