فهرست
سوژه روز؛ شوک ۶۰۰هزار دلاری برانکو
سوژه روز؛ شوک ۶۰۰هزار دلاری برانکو

سوژه روز؛ شوک ۶۰۰هزار دلاری برانکو

 آی اسپورت – درحالی که این روزها بزرگترین شوک به فوتبال ایران ، نا به سامانی بی پایان استقلال است ، حالا نزدیکان به برانکو خبر از دلخوری او داده اند. خبر از طلبی 600 هزار دلاری که از سال قبل باقی مانده. طلبی که اگر سال قبل می شده 2 میلیارد و چهارصد میلیون ، اقلا حالا دو برابر هم شده است.

در میان نزدیکان به برانکو ، یکی از روزنامه های ورزشی و در میان خبرنگاران یکی هست که از دوره حضور برانکو در تیم ملی بیشترین ارتباط را با هم داشته اند. حالا این نوشته جدید از روزنامه گل درباره طلب 600 هزار دلاری برانکو و ارتباط دادن این نوشته به ماجراهای نظارت محمد دادکان بر تیم های صنعتی در یکی از مقاله های اصلی روزنامه ، نشان از این دارد که اوضاع در پرسپولیس هم خوب نیست. یعنی برانکو گلایه را احتمالا شروع کرده است.

حالا باید دید برانکو این ادعا را تکذیب می کند؟ واکنش باشگاه به چنین ادعایی چه خواهد بود؟

قرارداد برانکو که ادعا شده بر پایه 800 هزار یورو بسته شده است ، آیا تا به حال هیچ رقمی از آن پرداخت نشده است؟ آیا و.اقعا برانکو 600 هزار دلار فقط از سال قبل طلب داشته و قید پیشنهادهای دیگرش را زده و در پرسپولیس مانده و حالا شاکی است؟ این خبر بی تردید بزودی جنجال بزرگی به پا می کند.

 

خبرآنلاین

۸ ۷  
آی اسپورت
2018-07-20 11:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
علی
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۸
کیروش آنلاین شروع کرد.چقدر بیشرف هستین شماها
حسين
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۹
از دوست نزديك پسرخاله گربه عموى باباى يك روزنامه ورزشى كه "گويا" رابطه نزديكى با برانكو دارد! آي اسپورت زرد نويس.
آنتي شومن واقعي
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
داداش به اين حروم لقمه ها بايد فحش هاي +18 داد زرد و قهوه اي که براي اين پوست کلفتهاي بي رگ چيزي نيست!
۵
محسن
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۲
متاسفانه مدیران فوتبالی ما هم مثل اهالی سیاست کشورمان،فقط شیشه ویترین را دستمال میکشند و تمیز میکنند.برایشان مهم نیست چه چیزی در ویترین هست.مدیران دو باشگاه خرابه ما،برای ماندن چند روزه و ساکت نگاه داشتن هوادار(اابته که این هوادار،شهروند این کشور بحران زده است)دست به هر کار شایسته و ناشایست میزنند.یکی قیمت بازیکن دوزاری را چندبرابر میکند،یکی دیگه به شکل زیر میزی و خارج از چرخه اداری و مالی باشگاه قیمت را بالا میبرد.یکی جعل میکند و رسوا میشود و یکی جعل میکند و از رسوا نشدن خوشحال است.مقصر،نه بازیکن و نه مربی است.مقصر،هواداری که طالب قانون گریزی است و مدیری که این را درک کرده و تن به این قراردادهای بی پشتوانه میدهد.شخصا دوست دارم فیفا،فوتبال ما را هم در رده باشگاهی و هم در رده ملی،دو سه سالی محروم کند تا بلکه از خارج از کشور،شعور و قانونمداری و انضباط مالی به فوتبال ما تحمیل و تزریق شود.
۵
sirvan.f
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۱
((این خبر بی تردید بزودی جنجال بزرگی به پا می کند.))

همین جمله میزان صحت و ثقم مطلب رو مشخص کرد.

آقای خبر انلاین
1/این که تیم محبوبت به حاشیه کشیده شده دلیل نمیشه تلاش کنی پرسپولیس رو هم به حاشیه بکشونی.
2/برانکو-مدیریت-هواداران پرسپولیس وارد این بازیای لوس شما نمیشن.سگ وقتی عو عو میکنه اگه بی تفاوت از کنارش رد شی ساکت میشه و دیگه کاری نداره.خبر شماهم همینه.این خبر نه تکذیب میشه و نه تایید و بی تفاوتی باعث سکوت شما خواهد شد
وحید
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۶
خبرآنلاین کیسه کش،قابل توجه شمااینکه برانکوبسیارمتعهدترازشفرداره تیموباقدرت وتعهدتمرین میده.شماوخبرورزشی دنبال حاشیه درست کردن برای پرسپولیس هستید کیه که ندونه؟چرا؟؟؟؟چون تیم سوگلی حکومت(کیسه)درکیرحاشیه ودلالیهای شفره.عامل اصلی ارقام نجومی تیم استقلال شفردلال درصدبگیروبازیکنهایی هستندکه دلشون باتیم نیست وفقط بخاطرپول اومدن استقلال.امیدوارم نسل امثال شماکه نونتون توحاشیه درست کردن واسه فوتباله قطع بشه.پرسپولیس واستقلال تنهادلخوشیهای این مردم فلک زده اس که شمامیخواین به قیمت نونتون اونوازمردم بگیرید.شمااعتقادی به حروم وحلال ندارین،اعتقادی به وجدان ندارین واین بزرگترین دردجامعه اس
حرف حساب
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۶
اراجيف خبر انلاين، که سابقه پاچه خواريش براي کيروش و دشمنيش با برانکو رو همه ميدونند! احتملا اون روزنامه ورزشي ديگه هم که به ادعاي ايشون مدرک ماجراست روزنامه وزين و متين خبر ورزشيه! به قول معروف: به روباه گفتند شاهدت کيه ؟ گفت دمم!!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر