فهرست
کی‌روش در نشست مطبوعاتی: با هزار درصد توان بازی می‌کنیم/ سربازهای من بعد از هر بازی سربلند خواهند بود
کی‌روش در نشست مطبوعاتی: با هزار درصد توان بازی می‌کنیم/ سربازهای من بعد از هر بازی سربلند خواهند بود

کی‌روش در نشست مطبوعاتی: با هزار درصد توان بازی می‌کنیم/ سربازهای من بعد از هر بازی سربلند خواهند بود

آی اسپورت- بعد از تمرین چهارشنبه شب تیم ملی، کارلوس کی‌روش به همراه حسرو حیدری و جلال حسینی در نشست خبری شرکت کردند. کی‌روش در ابتدای این نشست خطاب به خبرنگاران ایرانی گفت: به شما خوش‌آمد می‌گویم. با ورود شما دیگر واقعا شبیه به یک تیم کامل شده‌ایم. امیدوارم اوقات خوبی در برزیل داشته باشید و بتوانید به خوبی اخبار تیم ملی ایران را پوشش دهید.

درباره ترکیب اصلی

ما سخت کار کرده‌ایم و مشغول آماده‌سازی تیم ملی هستیم. در حال حاضر حقیقت مطلب این است که شک و شبهه زیادی ندارم. می‌دانیم کدام بازیکنان کار را شروع می‌کنند و همه چیز در مسیر درستی قرار دارد.

هدف از حضور در جام جهانی

خیلی شفاف و ساده می‌گویم. به رسانه‌های اینجا هم گفته‌ام. حضور ایران در برزیل با قرعه‌کشی و از روی بخت آزمایی اتفاق نیفتاده است. ما با شایستگی به اینجا رسیدیم. مطمئن هستم به خوب به خاطر دارید که فردای بعد از صعود به جام جهانی و وقتی همه مشغول جشن بودند من ساعت 11 در سازمان لیگ با یکسری از مسوولان مشغول برنامه ریزی بودیم. ما اینجا آمده‌ایم که مقابل بهترین تیم‌های دنیا بازی کنیم. اگر شما صحبت‌های کارشناسان و رسانه‌های اینجا را مرور کنید هیچ کس راجع به ایران حرف نمی‌زند و طوری حرف می‌زنند که انگار در گروه ما سه تیم است. این هدف ماست. ما می‌خواهیم به آنها نشان بدهیم ایران اینجاست. به همین منظور سخت تلاش می‌کنیم تا برای غرور آفرینی مردم ایران اقدام کنیم.

طبق صحبت‌ رسانه‌ها انگار فقط سه تیم در حال جدال برای صعود هستند و ما هم منتظریم که از اشتباه آنها استفاده کنیم.

تداخل بازی‌ها با ماه رمضان

بازیکنان ایرانی تجربه این شرایط را داشته اند و به تعهدات دینی‌شان آگاه هستند. مطمئنا یک تعادل مناسبی از سوی بازیکنان ایرانی و سایر بازیکنان مسلمان ایجاد خواهد شد.

بزرگترین چالش در بازی با نیجریه

مسلما همه بازیها برای ما مهم است. از شرایط فنی و فیزیکی در وضعیت خوبی هستیم و سعی می‌کنیم مقابل آنها بازی خوبی را انجام بدهیم. کاری که می‌کنیم باید این باشد که تیمها را نه بزرگ کنیم نه کوچک.

صد درصد نه؛ هزار درصد

ما اینجا هستیم که مقابل بهترین تیمهای دنیا بازی کنیم.وقتی این شایستگی را به وجود آوردیم خوب خواهد بود که بهترین نمایش مان را به همراه لذت بردن از اینجا ببریم. بازی با نیجریه در فضای جام جهانی خواهد بود. این بازی مثل همه بازیهای دیگر 90 دقیقه در دفاع و حمله است. نه تنها باید صد درصد بلکه باید هزار درصد تلاشمان را بگذاریم و این را بازیکنان ما به خوبی می‌دانند.

خبرنگاری به گل دوم ایران به ترینیداد اشاره کرده وگفت با توجه به نگرانیهایی که درباره خطر حمله ایران وجود دارد آیا احتمال تکرار چنین صحنه‌هایی در برزیل وجود دارد گفت: ان‌شاءالله.

تا همین جا هم تاریخ‌ساز بوده‌ایم

تیم ملی نیجریه جزو یکی از بهترین تیمهای دنیا است. فکر می‌کنم بازیکنان تیم ما با توجه به صعود و شرایطی که در سه سال گذشته داشته ایم تا همین الان هم تاریخ سازی کرده‌اند. بسیار حائز اهمیت است که یادآوری کنیم شرایط تمرینی،بازیهای دوستانه و اردوها برای ما بسیار مشکل بوده است. با توجه به تمام مطالبی که گفته‌ام بازیکنان من استحقاق این احترام را دارند که بگوییم تا اینجا هم تاریخ‌سازی کرده‌اند.

زمانی برای از دست دادن نداریم

فوتبال همیشه راجع به بازی بعدی شماست نه بازی قبلی. کاری که ما یکشنبه پیش کرده‌ایم مهم نیست بلکه کار ما در بازی دوشنبه بعد اهمیت دارد. الان زمانی است که بیاییم و توانایی‌مان را ارائه کنیم. الان باید برویم داخل زمین و با عملکردمان باعث افتخار مردم شویم. مساله‌ای که خیلی اهمیت دارد این است که نیامده‌ایم به برزیل که فقط اینجا باشیم. حضور ما در اینجا به عنوان یکی از سی و دو تیم برتر دنیا اهمیت دارد. الان زمانی است که هر آنچه در توان‌مان است ارائه بدهیم. اکنون زمانی برای از دست دادن نداریم.تنها دغدغه من این است که وقتی بازی تمام می‌شود بازیکنانم سرشان بالا باشد.

  ۴  
آی اسپورت
2014-06-12 02:55:24
نظر دهید

۴ نظر
محسن
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۰۲
قطعاً اگر ایران تو جام جهانی شانسی داشته باشه اون شانس کیروشه.
-
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۴۶
ما فقط به کارلوس دلخوشیم...
اس اس
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۳۲
بامید موفقیت تیم ملی.
MAK
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۴
ادم چقدر باید احمق باشه که اینو ول کنه با فرکی قرارداد ببنده ؟
مطمئنا این فقط از شادابیان بر میاد
داره حیف میشه بین ادمای فدراسیون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر