فهرست
واکنش هواداران به کمپین بخشش؛ رادو را می‌خواهند
واکنش هواداران به کمپین بخشش؛ رادو را می‌خواهند

واکنش هواداران به کمپین بخشش؛ رادو را می‌خواهند

آی‌اسپورت - کمپین بخشش‌طلبی اینترنتی از هواداران پرسپولیس برای علیرضا بیرانوند، با مرد شماره 4 آغاز شد. سیدجلال حسینی با یک متن بلندبالا از طرفداران باشگاه خواست که مواضع اخیری بیرانوند را نادیده بگیرند و دوباره به این گلر اعتماد کنند. طولی نکشید که موج کاپیتان، با چند ستاره دیگر، ادامه پیدا کرد تا درخواست بخشش بیرانوند، شکل رسمی‌تری به خودش بگیرد. جالب اینجاست که در صفحه اینستاگرام خود بیرانوند، هیچ نشانه‌ای از عذرخواهی دیده نمی‌شد. دروازه‌بان اول پرسپولیس با شروع این کمپین، تبدیل به یک سوژه جدی در میان طرفداران باشگاه شد. حالا همه از گلری حرف می‌زدند که آمادگی‌اش را برای پیوستن به تراکتور اعلام کرده بود و تاکید داشت که خودش و اهداف‌اش را به مراتب مهم‌تر از باشگاه می‌دانند.

جمله‌های زهرآلود این دروازه‌بان، هنوز از ذهن پرسپولیسی‌ها بیرون نرفته‌‌اند اما از برآیند واکنش‌ها در شبکه‌های اجتماعی این طور برمی‌آید که آن‌ها آماده بخشیدن این سنگربان هستند. با این وجود واضح به نظر می‌رسد که علاقه و اعتماد قرمزها به علیرضا بیرانوند به این زودی‌ها به اندازه سابق نخواهد شد. آن‌ها بوژیدار رادوشوویچ را در درون دروازه تیم می‌خواهند و در انتظار فرصت دادن برانکو به دروازه‌بان کروات هستند. رادو بارها با نمایش علاقه‌اش به تیم روی نیمکت، هوادارها را مجذوب خودش کرده است. او به پرسپولیس به چشم ایستگاهی برای آینده نگاه نمی‌کند و حتی با وجود نیمکت‌نشینی، آماده تمدید قرارداد با این باشگاه است. حرکت عمومی پرسپولیسی‌ها برای رضایت‌گرفتن از تماشاگرها، جایگاه متزلزل علیرضا بیرانوند را بیشتر از همیشه آشکار می‌کند. او راه درازی برای بازسازی محبوبیت ویژه گذشته‌اش روی سکوهای سرخپوش آزادی خواهد داشت.

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2017-11-20 14:12:00
نظر دهید

۴ نظر
وحیدپرسپولیسی
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۲۸
بیرانوند با یک خداحافظی خوشحالمون کن..
....
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۳۶
بسه بخدا.پرسپولیسی که بخواد به همچین ادمی باج بده همون بهتر که نباشه.برانکو هم باید مثل کیروش محکم وایسه و اجازه نده یه همچین ادمی براش گربه برقصونه.اگه بیرانوند برگرده دیگه ورزشگاه رو میاریم.پایین
امید
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۱۰
برانکو عاشق چی این شده. بیرانوند کیفیت خیلی پایینی داره، هر وقت دفاع سوتی داده بیرانوند به توپ نه نگفته
۸ ۱
خریبین
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۲۵
همین تونلوند که استقلالی‌.و به خاطر رحمتی اومد باشگاه لنگ.باعث شده تیم لنگ کمتر گل بخوره.حقتون همون سوشاست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر