فهرست
واکنش دایی به کتک کاری؛ این آقا هنرپیشه است؟
واکنش دایی به کتک کاری؛ این آقا هنرپیشه است؟

واکنش دایی به کتک کاری؛ این آقا هنرپیشه است؟

آی اسپورت- سرمربی سایپا می گوید که برخی از اینکه مردم به ما احترام می‌گذارند و دوستم دارند ناراحت هستند و شاید به‌زعم خودشان می‌خواهند با این مسائل با اعتبار من بازی کنند و من از اینکه فردی می‌خواهد با اینگونه مسائل علی دایی را خراب کند خنده‌ام می‌‌گیرد. قبل از بازی سایپا و سپیدرود رشت فردی به نام امیر حسام شجاعی که خود را هنرپیشه نامید مدعی شد که علی دایی و محمد دایی به همراه بهمن دهقان او را مورد ضرب و شتم و توهین قرار داده‌اند و حتی از سرمربی تیم سایپا شکایت کرده است. علی دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد ادعاهای این فرد به طول کامل توضیحاتی را بیان کرد که در زیر می‌خوانید:

برای صداوسیمای گیلان متأسفم

 مطالب خلاف واقع یک فرد را بدون مدرک و سند در فضای مجازی و رسانه استانی پخش می‌کنند. برای برخی از خبرگزاری‌ها و صداوسیمای استان گیلان متأسفم که حرف‌های یک فرد معلوم‌الحال را از دیروز پخش و منتشر کرده‌اند. واقعاً‌ برخی از حرف‌هایی که این آقا زده هیچگونه ارزشی ندارد و خدا را شکر می‌کنم که باهوش‌تر از این حرف‌ها بودیم تا سر به سر این آقا بگذاریم که حالت روحی مناسبی ندارد. خوشبختانه دوربین‌های هتل همه تصاویر را ضبط کرده‌اند و مأموران زحمت‌کش نیروی انتظامی تا دقیقه آخر کنار من بودند و بعد از آنکه من سوار بر اتوبوس شدم آنها نیز حرکت کردند.

حالت روحی مناسبی نداشت

 این آقا حالت روحی مناسبی نداشته است. مطمئناً برخی افراد فکر می‌کنند با این روش‌ها خودشان را مطرح می‌کنند. اما فیلمی که از دوربین‌های هتل گرفته‌ایم همه ماجرا را به طور کامل نشان می‌دهد و حاضرم که این فیلم را در اختیار همه رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها قرار بدهم تا همه آنچه در هتل رخ داد را همه ببینند.

گفتم چرا در جلسه فنی ما حضور داری؟

 من به این آقا گفتم چرا اینجا نشسته‌اید گفت دوست دارم اینجا بنشینم آقای دایی هرجا دلم بخواهد می‌نشینم من هنرپیشه هستم، به او گفتم هرکه هستی باش اما حق نداری در جلسه فنی تیم من حضور داشته باشی وقتی می‌بینی کسی اینجا ننشسته شما هم نباید اینجا می‌نشستی اما او گفت به کسی ربطی ندارد. محمد دایی اصلاً در آنجا حضور نداشت بچه‌های تیم من آمدند و با او صحبت کنند و از خواستند تا از آنجا برود. این آقا دنبال ایجاد مسئله بود.

چرا به راحتی به هر کسی تریبون می‌دهند

 موهای من دیگر سفید شده و دوره و زمانه هم به گونه‌ای نیست که کسی بخواهد فرد دیگری را کتک بزند یا کار دیگری بکند. متأسفم برای برخی از خبرگزاری‌ها و همچنین صداوسیمای استان گیلان که به راحتی به هر شخصی تریبون می‌‌دهند. این فرد و نشر اکاذیب با آبروی من بازی کرده است. من به همین دلیل از این آقا شکایت می‌کنم و تا آخرش هم این شکایت را پیگیری خواهم کرد. از صداوسیمای استان گیلان هم به خاطر اینکه به چنین فردی تریبون داده شکایت می‌کنم.

مأمور و مدیر هتل استشهادنامه را امضا کرده‌اند

مدیر هتل و مأمور انتظامی استشهادنامه را امضا کرده‌اند آیا از مأمور انتظامی که نماینده نیروی انتظامی است آیا مقامی بالاتر در آن صحنه وجود داشت که مأمور انتظامی تا لحظه آخر با من بود و تا من سوار اتوبوس شدم بعد ایشان حرکت کرد.

این آقا تخیلات ذهنی‌اش را بیان می‌کند

 آقای محترم شما واقعاً هنرپیشه هستی؟  من فکر می‌کنم شما تخیلات ذهنی‌ات را می‌نویسی و بیان می‌کنی و هرآنچه بافته‌های ذهنی داری را بر زبان می‌آوری. اینکه این آقا گفته من او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌ام و او را هول داده‌ام برای من خیلی تمام شد. من از این آقا به قوه قضاییه شکایت می‌کنم اما اگر من یا کسی از اطرافیان من به او توهین کرده باشد نه ضرب و شتم فقط توهین هرچه خواستید به من بگویید.

 می‌خواهد خودش را برای کسی لوس کند

 صحبت‌های او را که بخوانید متوجه می‌شوید که حرف‌هایش پر از ضدونقیض است از یک طرف می‌گوید سه روز در این هتل اقامت داشته‌ام بعد می‌گوید من از حضور این تیم در هتل بی‌خبر بودم در حالی که مردم برای عکس گرفتن و نامه دادن مدام به این هتل می‌آمدند این آقا حرف‌های ضدونقیض می‌زند و می‌خواهد خودش را برای کسی لوس کند و خودش را خوب جلوه بدهد. این حرف‌هایی که ایشان بیان می‌کند، تمامش تخیلات ذهن این آقا است و باید بیاید و پاسخگوی ادعاهایش باشد.

 تاوان رفتارش را خواهد داد

متأسفم که برخی چشم‌هایشان را می بندند و صداوسیما هم به برخی افراد به راحتی تریبون می‌دهد تا با آبروی آدم‌ها بازی کنند. من آنقدر مرد هستم که اگر کسی را کتک زده باشم یا به او توهین کرده باشم آن را بیان کنم و نیازی هم به فیلم نیست. مطمئن باشید این آقا هم پاسخگوی ادعاهایی که کرده باشد. فیلمی که دوربین‌های هتل گرفته‌اند را حاضرم به تمامی رسانه‌ها از جمله خبرگزاری فارس بدهم تا آن را منتشر کنند مأمور انتظامی هم زیر استشهادنامه را امضا کرده است بعد این آقا مدعی می‌شود که مأموران انتظامی عکس‌العملی نشان نداده‌اند. ببخشید مگر چه اتفاقی افتاده که آنها باید عکس‌العمل نشان می‌دادند. ما سوار اتوبوس شدیم و رفتیم بعد نمی‌دانم چطور این آقا می‌گوید او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌ایم؟!

چرا به پزشک قانونی مراجعه نکرده؟

 اگر این آقا مدعی است که ما او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌ایم چرا به پزشک قانونی مراجعه نکرده تا یک عکس بگیرد یا به دنبال طول درمان باشد.

بروید ببینید این آقا چگونه وارد هنر شده؟

 می‌توانید از هنرپیشه‌ها بپرسید که این آقا چگونه وارد هنرپیشگی و عامل بازیگری شد ما هنرمندان و هنرپیشه‌های فاخر و ارزشمندی داریم اما عده‌ای معدود هم مثل این آقا هستند به دنبال این باشند تا از بابا و مامانش پول بگیرند و به تهران بیایند هنرپیشه شوند. حیف است خداوکیلی حیف است. این آقا تخیلات ذهنی‌اش را بیان می‌کند و از آن بیشتر من برای صداوسیما متأسفم که به امثال این فرد بدون آنکه صحت و سقم مطالبش را بداند تریبون می‌دهد. واقعاً صداوسیمای استان گیلان چگونه به این آقا تریبون داده است.

از اینکه مردم من را دوست دارند ناراحتند

 از اینکه مردم به ما احترام می‌گذارند و دوستم دارند ناراحت هستند و شاید به‌زعم خودشان می‌خواهند با این مسائل با اعتبار من بازی کنند و من از اینکه فردی می‌خواهد با اینگونه مسائل علی دایی را خراب کند خنده‌ام می‌‌گیرد. به روح پدرم قسم می‌خورم من از این فرد شکایت می‌کنم و تا روز آخر هم این شکایتم را پیگیری خواهم کرد.

اگر ثابت شد روی من خط قرمز بکشید

ساعت ورود و خروج ما به هتل کاملاً‌ مشخص است. فیلم دوربین‌ها کاملاً گویای همه چیز است. اگر خلاف حرف‌هایی که من می‌گویم ثابت شد روی من خط قرمز بکشید واقعاً نمی‌دانم این آقا چرا چنین ادعاهایی را می‌کند. من فیلم و سریال‌های ایرانی را زیاد می‌بینم اما تا حالا نه این آقا را دیده‌ام و نه او را می‌شناسم.

به هیچ عنوان رضایت نمی‌دهم

مطمئن باشید من از این آقا شکایت به محاکم قضایی شکایت می‌کنم و هر فردی هم برای واسطه بفرست رضایت نمی‌دهم باید ادعاهایش را ثابت کند. من به جرم تولید اکاذیب و نشر اکاذیب از این فرد شکایت خواهم کرد. از صداوسیمای استان گیلان به خاطر تریبون دادن به فردی که صحت و سقم ادعاهایش را ثابت نکرده است، شکایت می‌‌کنم.

به واژه اسلامی در صداوسیما احترام بگذاریم

 صداوسیمای ما پسوندی دارد به نام جمهوری اسلامی ایران، پس باید به این واژه اسلامی احترام بگذاریم اگر اسلام در جایی چنین چیزی گفته است که با آبروی افراد بازی شود من سر تعظیم فرود می‌آورم.

عاشق مردم و مملکتم هستم

برای خودم افسوس می‌خورم که تمام عمر و جوانی‌ام برای خدمت به کشورم گذاشته‌ام. با امکاناتی که داشته‌ام و دارم هرجای دنیا که بخواهم عین آب خوردن می‌روم و همه با روی گشاده از من استقبال می‌کنند اما من در ایران مانده‌ام چون عاشق مردم و مملکتم هستم. آن موقع یک فردی بدون آنکه صحت و سقم ادعاهایش ثابت شود می‌خواهد اعتبار من را زیر سؤال ببرد. آن هم در حالی که مأمور نیروی انتظامی استشهادنامه امضا کرده است، دوربین‌های هتل تصاویر را ضبط کرده‌اند. این آقا به دنبال شهرت‌طلبی است و می‌خواهد برای برخی خودشیرینی کند. من شکایت از این فرد را تا آخر ادامه می‌دهم.

دوست دارم این آقا را دوباره ببینم

 خیلی دوست آقا را دوباره ببینم و به من توضیح بدهد که چگونه او را زده‌ام من هیچ‌وقت به ضعیف‌تر از خودم حرفی نمی‌زنم و من مطمئنم که مراجع قضایی شکایت قانونی من را رسیدگی خواهند کرد چون آقا هم تولید کذب و هم نشر اکاذیب کرده است.

امیدوارم این آقا مجازات شود

ایشان تولید کذب و نشر اکاذیب کرده و قانون در این زمینه مشخص است. امیدوارم این آقا هم مجازات شود تا دفعه اول و آخرش باشد که جرأت نکند چنین کاری را نه تنها با من بلکه با هیچ احدی انجام بدهد. ای کاش خودمان را یک کوچولو با دستورات اسلام وفق بدهیم و در خبرنویسی و تولید برخی مطالب دقت نظر بیشتری کنیم.

فارس

 

۱۲ ۷  
آی اسپورت
2018-02-25 02:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
كامران
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۷:۱۴
دايي= آقا قلدره
فواد
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۴۱
کامران = آقای حرف مفت زن و مقلد
۵
خوزستانی
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۱۴
دایی یک مرد واقعیست
یک اسطوره ست
۷
مجید10
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۰۶
هیچوقت دایی این کار رو نمیکنه. یعنی اینقدر تابلو جلوی چشم اینهمه آدم و توی هتلی که همه جاش دوربین داره میاد طرف رو بزنه ؟؟ الکیه مگه؟؟؟
اسطوره جعل سعید از خوزستان!!
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۴۹
خدا وکیلی من هم سریال و فیلم ایرانی زیاد میبینم. ولی تابحال این فرد رو ندیدم!!! و واقعا کسی که کتک خورده و سریع شکایت کرده و اون رو هم رسانه ای کرده چرا به پزشکی قانونی مراجعه نکرده؟؟ بعد از انتشار خبر این آقا من اسمشون رو توو اینترنت سرچ کردم کلا سه چهارتا پیج دربارش پیدا شد. ولی الان اگر اسم ایشونو سرچ کنی کلی معروف شده. بالاخره اینم راهی برا معروف شدنه....
۷
ناظر
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۰۶
"من به این آقا گفتم چرا اینجا نشسته‌اید گفت دوست دارم اینجا بنشینم " جناب آقای گل تامین امنیت و محرمانه ماندن جلسه شما با خود شما و عوامل تیمتان است . شما از اول باید مانع ورود ایشان به جلسه مهم و محرمانه اتان میشدید...
یه حرف هایی همیشه هست
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۱۳
اصلا چه معنی داره کسی محبوب و مردمی باشه؟ اصلا چرا باید امثال دایی کمک های مردمی رو جمع کنند و دیگر دستگاه ها نه؟ اصلا چرا باید کمک های مردمی در دستان سلبریتی ها از جمله دایی باشه و حساب شون رو مسدود نکنیم؟ اصلا چرا .... ؟ و اصلا چرا نباید تخریبشون کنیم؟؟؟؟
مگر چندتا ورزشکار تحصیل کرده موفق داریم؟ چرا باید یه جوری بشه که امثال اینا الگو مردم بشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر