فهرست
گرانادا ۰-۴ بارسلونا؛ ادامه روند خوب تیم کومان
گرانادا ۰-۴ بارسلونا؛ ادامه روند خوب تیم کومان

گرانادا ۰-۴ بارسلونا؛ ادامه روند خوب تیم کومان

آی اسپورت - بارسلونا بعد از رسیدن به یک ثبات نسبی در چند بازی اخیر خود، امشب از سری مسابقات هفته هجدهم لالیگا مهمان گرانادا بود که نهایتاً این بازی با نتیجه 4-0 به سود بلوگرانا پایان یافت. در همان لحظات ابتدایی بازی گرانادا می‌توانست به گل اول دست پیدا کند اما شوت محکم بازیکن این تیم با واکنش فوق‌العاده مارک آندره تراشتگن به کرنر فرستاده شد. در ادامه بارسلونا توپ و میدان را در اختیار گرفت و نهایتاً توانست در دقیقه 12 به گل برتری دست پیدا کند. ضربه سرخیو بوسکتس بعد از برخورد به روبرتو سولدادو در دهانه دروازه به آنتوان گریزمان رسید و این ستاره فرانسوی موفق شد گل اول بارسا را به ثمر برساند؛ البته این اتفاق در حالی رخ داد که بازیکنان گرانادا به شدت معتقد بودند که گل در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است.

بارسلونا به حملات خود ادامه داد و در دقیقه 36 به گل دوم دست یافت‌. پاس آنتوان گریزمان برای لیونل مسی با ضربه دقیق این بازیکن همراه بود تا نتیجه 2-0 شود. البته روی این صحنه نیز بازیکنان گرانادا اعتقاد داشتند که پیش از به ثمر رسیدن گل سرخیو بوسکتس مرتکب خطای هند شده است اما داور اعتقادی به این موضوع نداشت.در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می شد بارسلونا به یک ضربه آزاد از پشت محوطه جریمه دست یافت. لیونل مسی پشت توپ ایستاد و با یک ضربه خوب دروازه گرانادا را باز کرد تا بارسا با نتیجه قاطع 3-0 راهی رختکن شود.

بارسلونا نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل چهارم هم دست پیدا کند اما ضربه خوب فرانکی دی یونگ با اختلاف کم به بالای دروازه رفت. در دقیقه 63 یک همکاری تمام فرانسوی به گل چهارم بارسلونا انجامید. ارسال عثمان دمبله در محوطه جریمه، با کنترل و ضربه فوق العاده آنتوان گریزمان همراه بود تا نتیجه 4-0 شود. در ادامه نیز بارسلونا چند موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه گرانادا ایجاد کرد اما نتوانست گل‌های بیشتری به ثمر برساند تا بازی با همان چهار گل به سود شاگردان رونالد کومان خاتمه پذیرد و بلوگرانا به روند خوب خود ادامه دهد.

     
آی اسپورت
2021-01-09 22:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر