فهرست
او بازمی‌گردد، منتظرش بمانید
او بازمی‌گردد، منتظرش بمانید

او بازمی‌گردد، منتظرش بمانید

آی اسپورت - خبر این است؛ یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای به عادل فردوسی‌پور پیشنهاد همکاری با دستمزد بسیار بالای ۲۰ هزار پوند برای هر ماه داده است و عادل فردوسی‌پور که خود را فرزند رسانه ملی می‌داند بلاتردید این نامه و پیشنهاد را باز نکرده و بررسی نکرده چنین پاسخی خواهد داد؛ نه! فردوسی‌پور نه اولین بار است که چنین پیشنهاداتی را رد می‌کند و نه آخرین بار خواهد بود که با این قبیل پیشنهادات مواجه می‌شود.

فردوسی‌پور همکاری با بسیاری از رسانه‌های بخش خصوصی در ایران با مبالغ قابل توجه را چه حالا که با نادیده گرفتن توانمندی‌هایش و مهم‌تر آرای مردم حذف شده و چه در گذشته که در اوج موفقیت بوده رد کرده و برنامه نود هم به تهیه‌کنندگی او از معدود برنامه‌هایی بود که اسپانسر ویژه  نداشت و او حاضر نمی‌شد با اپراتورها و اسپانسرهای معروفی که در برنامه‌های سیما هزینه‌های کلان می‌کردند همکاری کند چرا که بر این باور بود این اسپانسرها از مردم وجوهی دریافت می‌کنند و او نمی‌خواهد حتی برای پیشرفت و هزینه‌کرد بیشتر برنامه‌اش برای تهیه آیتم‌های پرهزینه‌تر  اسپانسر جداگانه داشته باشد .

فردوسی‌پور جز معدود مواردی برای دعوت از ستاره‌های نامدار فوتبال جهان و یا برای تعیین جوایز نظرسنجی پیامکی هیچ گاه در برنامه‌اش به رغم پیشنهادات کلان و ویژه‌تر نسبت به دیگر برنامه‎های پربیننده سیما، اسپانسر ویژه نداشت و حتی پیشنهادات بسیار زیادی برای تبلیغات تجاری  و بیلبورد شدن را هم رد کرده است که روایت تک تک آنها از سوی او می‌تواند خود به یک کتاب خاطرات باورنکردنی تبدیل شود.

فردوسی‌پور در روزگاری که برخی مجریان سیما با فدراسیون‌ها، باشگاه‌ها، شرکت‌ها و یا ارگان‌های دولتی همکاری داشته و به اجرای مراسم‌ها در ازای دریافت وجوهی نه نمی‌گویند و متاسفانه شائبه زد و بندها و دلالی برخی‌شان نیز به گوش می‌رسد، هر گاه که با اصرار نزدیکان و دوستان خود پذیرش برخی از این پیشنهادات مواجه شده یک پاسخ مشترک تقریبا اینچنینی داشته: «اگر فردوسی‌پور شده‌ام به لطف اعتماد مردم بوده و آن را هرگز با هیچ چیزی عوض نمی‌کنم حتی پیشنهادات چندین میلیاردی.»

... و عادل فردوسی‌پور که حتی ناباورانه از گزارشگری هم حذف شده همچنان چشم‌انتظار است تا به خانواده‌اش یعنی صدا و سیما بازگردد و آن روز که او دوباره در جعبه جادویی دیده شود هم روز بزرگ و خاطره‌انگیزی برای خودش خواهد بود و هم مردم و البته فوتبال ایران که بدون او تاوان زیادی پس می‌دهد. با بازگشت عادل دوباره خواب دلال‌ها ،جادوگرها، رمال‌ها، ژن خوب‌ها، زد و بند باها، متخلفان و مدیران و مربیان و همه ناكارامدها پریشان خواهد شد. نه خیلی دور و نه خیلی نزدیک او بازمی‌گردد، منتظرش بمانید و دوشنبه شب‌ها را به انتظار بنشینید.

۳۸ ۴  
آی اسپورت
2019-07-14 01:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
علی
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸، ۲۳:۳۳
سر دسته تمام دلال ها و باند بازی ها همین عادل کیروش پور و نوچه های وابسته اش هستند...
میلانوفسکی
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸، ۲۳:۵۱
یکی از خز ترین و جواد ترین موضوعاتی که میشه بولد کرد همین فردوسی پوره.
طرف رسمن میگه من فرزند صدا و سیمام و سالهای سال مث اب خوردن از فیلتر وحشتناک سازمانی که حتی استین کوتاه مرد و جوراب نازک زن رو سانسور می کرد عبور میکرده و میلیاردها تومن بودجه برای فقط دکور برنامش گرفته.
فقط نمیدونم این عبا شکلاتی های سبز نشون که سوسک سیاه رو جای قناری رنگ میکردن و به اسم ازادی و جامعه مدرن به ملت اماله می کردن، دقیقن ازین بنده رسانه ملی چی میخوان و چه طلبی قراره از طرف این مفلوک براشون زنده بشه که اینطور با اسم رمز "مردم"
حلوا حلواش میکنن.
فقط خدا کنه عاقبتش مث اون وزیر اصلاح طلب و مدنی نشان نشه و هفت تیر رو به سر زن صیغه ایش ببخشید عوام الناس نشونه نره.
amir
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۰۲:۲۷
همچین گفته 20 هزار پوند. طرف تو ایران با زد و بند با دلال‌ها و سپاه و مخابرات درآمدش چند برابر 20 هزار پوند بود. کجا بره بهتر از اینجا
شاهین
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۰۲
چقدر شانتاژ رسانه ای می کنین برای کسی که ردپای او در تمام خرابکاری های فوتبال ایران پیداست!

خبر تکذیب شد
آقای قدوسی ترکیب سنتی و صنعتی مضر بی خیال!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر