فهرست

علی دایی در نشست خبری قبل از بازی با تراکتورسازی؛بود و نبود کریمی برای پرسپولیس مهم نیست/هر دو تیم بدنبال سه امتیاز هستند/تراکتور با طرفدارانش زنده است

سایت گل -  علی دایی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازیحاضر شد و به سئوالات خبرنگاران تبریز پاسخ داد.
دایی حرفهایش را از اینجا آغاز کرد : امیدوارم فردا یک بازی خوب از هر دو تیم شاهد باشیم. ما چند بازیکن در تیم ملی داشتیم و یک هفته نتوانستیم در کنار یکدیگر تمرین کنیم. ولی با آمادگی به تبریز آمده‌ا یم تا 3 امتیاز این دیدار را کسب کنیم.

وی افزود: هر دو تیم نیاز مبرمی به 3 امتیاز این بازی دارند و تراکتور از شرایط میزبانی بهره‌مند است و هر دو تیم برای برد به زمین می‌آیند و این جذابیت‌های بازی را بیشتر می‌کند.

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: فردا روز بزرگی برای فوتبال ایران است و امیدوارم با یک نتیجه خوب روز بزرگی برای من باشد. تراکتور با طرفدارانش زنده است و افتخار می‌کنم که چنین هوادارانی دارد و عشق و علاقه مردم آذربایجان به این تیم ستودنی است.

علی دایی درباره تاثیر حضور یا عدم حضور کریمی در این دیدار گفت: کریمی حضورش برای تراکتور غنیمت بزرگی است و من از هر لحاظ برای این بازیکن احترام خاصی قائلم و  امیدوارم موفق باشد.

وی افزود: ما به گونه‌ای تمرین کرده‌ایم که اگر کریمی باشد و یا نباشد بتوانیم موفق شویم و من خبر ندارم که او می‌تواند در بازی فردا حضور یابد یا خیر.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به مصدومان و محرمان این تیم اظهار کرد: امید عالیشاه به دلیل مصدومیت و پیام صادقیان به دلیل محرومیت در بازی فردا غایب خواهند بود.

وی درباره نقل و انتقالات گفت: ما 5، 6 بازیکن را در نیم فصل از دست دادیم ولی با این وجود لیست مازادی نداشتیم و هر بازیکنی که خودش خواست از تیم رفت. با این وجود فرزاد حاتمی و محسن مسلمان را به تیم اضافه کردیم و امیدوارم به نحو احسن از این بازیکنان استفاده کنیم و با این نفرات در نیم فصل دوم نتایج خوبی بگیریم.

دایی گفت: هر تیمی که می‌خواهد موفق شود باید بتواند هم در خط دفاعی و هم در خط حمله موفق باشد و به نظر من هر تیمی که کمتر گل بخورد شخصیت بالایی خواهد داشت.

سرمربی تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: با اینکه تیم ما کم گل به ثمر رسانده ولی تفاضل گل خوبی داریم و اینکه بیشتر گل بزنید و گل بخورید سودی نخواهد داشت و باید در تمام نقاط زمین مستحکم باشیم ولی قبول دارم که می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.

     
آی اسپورت
2013-12-05 20:59:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر