فهرست
پورغلامی:باران هم بارید همه به ورزشگاه بیایند
پورغلامی:باران هم بارید همه به ورزشگاه بیایند

پورغلامی:باران هم بارید همه به ورزشگاه بیایند

فرهاد پورغلامی در نشست خبری پیش از دیدار تیم تراکتورسازی-پرسپولیس گفت : تیم‌هایی که به تبریز می‌آیند، با لایه‌های دفاعی زیادی در زمین حاضر می‌شوند ولی ما برای این موضوع چاره‌ای اندیشیده‌ایم تا امتیاز خوبی به دست بیاوریم. برای بازی پرسپولیس تمرینات خوبی را انجام داده‌ایم و امیدوارم بازیکنان کار تاکتیکی را به خوبی در زمین انجام بدهند.

وی ادامه داد: اکثر بازیکنان ما با شرایط آب و هوایی تبریز آشنایی دارد و اگر فردا باران ببارد بازیکنان تیم ما مشکلی نخواهند داشت. ان شاالله بارش باران باعث نشود که هواداران به ورزشگاه نیایند و امیدوارم حضور پرشوری داشته باشند تا با حمایت آنها سه امتیاز را به دست آوریم.

مربی تیم تراکتورسازی درباره تیم پرسپولیس گفت: آنها تیم بزرگی هستند و مربی خوبی دارند. بازیکنان این تیم توانمند هستند ولی ما برای کسب سه امتیاز بازی خواهیم کرد. از هواداران می‌خواهم به تیم حریف احترام بگذارند.

وی درباره وضعیت جاسم کرار که آیا به این تیم خواهد پیوست یا خیر، عنوان کرد: باشگاه با جاسم کرار مذاکره کرده و اگر به توافق ختم شود، این بازیکن به جمع ما اضافه می‌شود. هر بازیکن خارجی که به تیم آمده تست داده و ما از تمام خارجی‌ها تست خواهیم گرفت.

پورغلامی ادامه داد: با چند بازیکن خارجی که مدنظرمان هستند مذاکره کرده‌ایم. قیمت‌های بالای بازیکنان دست ما را در نیم‌فصل بسته است. بازی دادن به بازیکنان جوان در تیم‌هایی که هواداران بیشتری دارند، با تیم‌هایی که هواداران کمتری دارند بسیار متفاوت است.

مجید جلالی به دلیل سرماخوردگی در نشست حاضر نشد.

     
آی اسپورت
2013-12-09 23:02:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر