فهرست
خداحافظی جباری با بازیکنان؛ دیگر تمرین نمی‌کند
خداحافظی جباری با بازیکنان؛ دیگر تمرین نمی‌کند

خداحافظی جباری با بازیکنان؛ دیگر تمرین نمی‌کند

آی اسپورت – در پی ادعاهای مطرح شده از سوی اکبر عباسی ملکی، عضو هیأت مدیره استقلال در برنامه ۹۰  و اتفاقات پیرامون آن مهدی رحمتی از حضور در تمرین استقلال خودداری کرد اما مجتبی جباری در زمین شماره ۲ آزادی حضور یافت.

حضور هشت شاکی در تمرین روز سه شنبه این شائبه را ایجاد کرد که او بی توجه به حرف و حدیث های برنامه ۹۰ می خواهد کارش را در استقلال دنبال کند و از این پس در خدمت تیم خواهد بود. اما اخبار حکایت از آن دارد که مجتبی جباری نه تنها با تیم تمرین نکرده بلکه قصد ندارد تا روشن شدن وضعیتش در تمرینات آتی حضور پیدا کند.  

ماجرا هم از این قرار است که پس از برنامه جنجالی ۹۰، منصوریان با هر دو کاپیتانش تماس می‌گیرد تا از آنها دلجویی کند. تماس‌های سرمربی استقلال با مهدی رحمتی کاملاً بی نتیجه می‌ماند اما مجتبی جباری به تماس منصوریان پاسخ می‌دهد و پس از شنیدن حرف‌های او در رودر بایستی می‌ماند و با لباس شخصی به تمرین می‌رود.

جباری پس از حضور در تمرین به گوشه‌ای می‌رود و با منصوریان همکلام می‌شود. مجتبی گلایه‌هایش را با او اینچنین مطرح می‌کند: «من به احترام شما و درخواست‌تان در تمرین امروز حضور پیدا کردم اما بپذیرید که آبرویم را از سر راه نیاوردم که اینچنین به حراج گذاشته شود. من به استقلال برگشتم که تجربیاتم را در خدمت تیم بگذارم و به استقلال کمک کنم نه اینکه در یک برنامه زنده تلویزیونی هر چه می‌خواهند علیه من مطرح کنند. اگر تا الان هم سکوت کردم منتظرم تا موضع رسمی باشگاه را بدانم و پس از آن حرف‌هایم را خواهم زد

مجتبی پس از صحبت با سرمربی استقلال، به دعوت خود منصوریان با لباس شخصی به جمع بازیکنان می‌رود و دقایقی برایشان صحبت می‌کند. او از اهمیت بازی با ذوب آهن می‌گوید و نقاط ضعف تیم را به بازیکنان گوشزد می‌کند. پس از آن نیز با همه خداحافظی و محل تمرین را ترک می‌کند.

هر چند جباری برخلاف رحمتی دعوت منصوریان را پذیرفت و در تمرین حضور یافت اما او نیز تصمیم دارد همچون مهدی تا روشن شدن موضع رسمی باشگاه از حضور در اردوها و تمرینات تیم خودداری کند.

این درحالی است که چه منصوریان بازی با ذوب آهن را با سربلندی به پایان ببرد و بماند چه ناکامی هایش ادامه پیدا کند و برود تأثیر چندانی در وضعیت رحمتی و جباری نخواهد داشت چرا که تغییرات گسترده‌تری در راه است که در تصمیم آنها برای اینده تأثیر مستقیم خواهد گذاشت.

از قرار معلوم روز شنبه جلسه مهمی با حضور وزیر به عنوان رئیس مجمع باشگاه استقلال در محل وزارت ورزش تشکیل و طی آن تغییرات مهمی در سطوح مدیریتی باشگاه ایجاد خواهد شد. در همین راستا رحمتی و جباری تصمیم دارند تا اعلام ترکیب جدید هیأت مدیره و به تبع آن احتمال انتخاب مدیرعامل و سرمربی جدید منتظر بمانند و پس از آن تصمیم مناسبی اتخاذ کنند.

 

11 نیوز

۶ ۳  
آی اسپورت
2017-09-20 11:17:00
نظر دهید

۳ نظر
علی
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۳۷
به عنوان یک پرسپولیسی..
تو رو خدا برید یه سرمربی سطح یک جهانی برای تیمتون بیارید که دیگه حالمون از این وضع اسفناک استقلال داره به هم می خوره!
البته اگر حسن اجازه بده!!!!
majid
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۱۳
به قران قسم وضعیت این روز های استقلال خنده دار و در نوع خودش بینظیره...مجتبی جباری چه فکری کرده که نمیاد تمرین کنه، فکر میکنه واقعا زیدانه،؟؟!!!به مولا قسم جباری امسال تو لیگ قطر مشتری نداشت، شاید تو ایران، این عوضی فقط کارش ایجاد فرافکنی و دودستگی و باندبازی تو استقلاله، درست مثل رحمتی،منتظری و کمی خسرو حیدری،استقلال اول و اخر باید تو تیمش یه بزرگتر داشته باشه، درست مثل پرسپولیس، چون از قدیم گفتن دو پادشاه ....یکی باید از بین منتظری یا خسرو تو استقلال باشند و بقیشون رو با تیپا بندازن بیرون،مخصوصا رحمتی و جباری
۳
محسن
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۵۰
چقدر از این کلمه خاله زنکی متنفرم کلمه اسطوره!!!! نداریم و سعی میکنیم بتراشیم!چه کسانی را بتراشیم؟!! کسانی در میانه هر فصل تیم را رها کردند و رفتند دنبال کاسبی! امروز اول نام او مجتبی جباری است و فردا،اول اسم اسطوره ما فرهاد مجیدی است!! قسمت بزرگی از تراشکاری اسطوره این است که جنازه کذایی مدت زیاد و مداومی را در یک باشگاه مانده باشد.با وزش هر بادی نچرخیده باشد، خدای نکرده،پول را به موقعیت فعلی خود ترجیح ندهد.داریم همچین موردی؟!!! یا به علت فقر شدید این ملعبه،باید یکی دوتا بتراشیم!! از دست دادن حداقل دو جام ثمره حضور این اسطورهای پاره وقت است!!!خاک بر سرش که اینها را به احترام یاد کند.ترجیح میدهم 3 بر2 تاریخی و دو سه باخت دیگر را هر روز مرور کنم و کامم تلخ شود اما یاد این دوزاریها نیافتم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر