فهرست
پروفسور و حل معادله چند مجهولی
پروفسور و حل معادله چند مجهولی

پروفسور و حل معادله چند مجهولی

 آی اسپورت- برانکو این روزها دغدغه‌های زیادی دارد. سرمربی موفق پرسپولیس مردی است که باید به جنگ مشکلاتی برود که شاید کمتر در مکانهای دیگری که مشغول کار بوده با آنها رو برو شده است. برانکو ایوانکوویچ می داند که بزودی مجبور است که فشار بیشتری را به شاگردانش وارد کند، زیرا باید همزمان در یک دوره مسابقات سخت دیگر وارد شود.

لیگ قهرمانان آسیا در حالی برای برانکو ایوانکوویچ شروع خواهد شد که او کار سختی دارد. از یاد نبریم که لیگ هنوز هم به پایان نرسیده است و 8 بازی تا پایان لیگ باقی مانده است که روی کاغذ حداقل 6 بازی آن بسیار سخت هستند. پرسپولیس با مشکل دیگری هم رو برو شده است. کمال کامیابی نیا براحتی خود را مصدوم کرده است، بشار رسن مجبور شد که مدتی از تیم دور شود و در تیم ملی کشورش بازی کند و بازیکنی چون نورالهی که از ستونهای اصلی پرسپولیس در لیگهای گذشته بود به علت دوری از میدان ها  نیاز به زمان دارد تا به خودباوری برسد. از سوی دیگر پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالی که پشت سر گذاشت و آن که در تابستان می آید محروم است این اتفاقی است که برای بسیاری از تیمها نظیر رئال مادرید و بارسلونا وآتلتیکو مادرید و... نیز رخ داده است اما این اتفاق نتوانسته است توقع طرفداران بیشمار این تیمها را کم کند. پرفسور مجبور است این  معادله چند مجهول را با روشی حل کرده و باید بر روی نیروهای خودش تمرکز کرده و به قابلیت آنها بیافزاید.

زمانی که برانکو در غیاب کمال کامیابی نیا محروم و مصدوم و ربیع خواه محروم در بازی با گسترش فولاد مجبور شد ماهینی را به خط میانی ببرد همه این کار برانکو را ناشی از استیصال ایوانکوویچ می دانستند. اما وقتی ماهینی در بازی با پیکان و بعد در مقابل سپاهان هم در ترکیب اولیه در این پست به میدان رفت باید بیاندیشیم که او به دنبال حل مشکلات تیمش با تبدیل بازیکنانش بازی در چند پست است.

برانکو در بازی برابر سپاهان مسلمان و نعمتی دو مهره بسیار خوب خود در بازیهای گذشته را روی نیمکت نشاند اما وقتی به جانشینان این دو بازیکن نگاه می افکنیم متوجه می شویم که برانکو سعی دارد  نیروهایش نظیر احمد زاده و مسلمان و رسن فرصت بازی و در عین حال استراحت دهد. این اتفاق برای امیری و نعمتی نیز رخ داد. برانکو مجبور است امیدوار باشد که کمال و نور الهی و ربیع خواه به شرایطی برسند که فرصت ریکاوری پیدا کنند بدون آن که از کیفیت تیم کاسته شود. برانکو در خط حمله با کمبود نیرو مواجه است شاید در چرخه بازیهایش از رسن و مصلح و هم در این نقطه استفاده کند. برانکو مجهولات زیادی در معادله های آینده اش دارد.

۳۲ ۱۲  
آی اسپورت
2018-02-02 23:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
حسین
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۱۲
با شخصیت و کاربلد یعنی برانکو
کاج صغیر عاسیا(متخصصین اسیا)
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۴۵
از مهدی قایدی که باعث مرگ یه جوان شده و میگن در حالت غیر عادی بوده خبر بزارین
مثبت19
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۴۹
کیسه ته جدولیا دکلتون شکست تمام کارشناسان گفتن پنالتی برای سپاهان وجود نداشت. گل کیسه به صنعت افساید پنالت صنعت گرفته نشده و گلشونم گرفته نشده.جام حذفیو مبخوان تقدیم کیسه کنن. زشته تیمی که50میلیارد پول بازیکن داده جام نگیره گل گهر زبون بسته رو هم با گل خطای قربانی رو دروازبان حریف بردین.#مکتب_نجس
کوهیار
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۰۲
برانکو هر کاری میکنه که باند ربیع خار ماهینی بازی کنن و اصلا تعویض هم نمیشن. واقعا 40 بازی از ربیع خار دیدیم هیچی نداره صفر صفره
فرهاد
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۲۴
یعنی برانکو دوست داره تیمش نتیجه نگیره و با هوادارش لجبازی میکنه. چرا دست بر نمیدارید از این کارشناسی های بی پایه . هم ماهیتی و هم ربیع خواه کاری که برانکو ازشون میخواد را انجام میدن و خیلی هم با غیرت و با تعصب بازی میکنند .
بیا بیا کاجی ششتایی فوتبال ایران مهدی که نیست علیپور میزنه بوق بوق
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۶:۰۴
بیا بیا کاجی ششتایی فوتبال ایران مهدی که نیست علیپور میزنه بوق بوق
شش ساله جام ندیده ها
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۰۷
واقعا امروز ربیع خواه و ماهینی مثل همیشه افتضاح بودن
ashkanredboy
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۰۸
ای کاش پرفسور در بازی های آینده که فشار کمتری در دقایق پایانی بر روی تیم باشد از یک مهاجم جدید امید رونمایی کند . چون واقعا دو مهاجم برای پرسپولیس کم هست .
مهدی
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۵۶
برانگوه دلالوویچ نیاز به حل معادله چند مجهولی نداره چون داورا و فدراسیون باهاشن کیف میکنه با این داوریا! از کشورهای عربی اخراج شده اومده تو ایران دلالی کنه 10 میلیارد پول دزدی از دزدپولیس مافیایی گرفته دیگه چی میخواد!!
mahdi
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۴۲
اومدم جوابتو بدم دیدم خیلی شاد میزنی.شماره ساقیتو بزار ماهم استفاده کنیم
۸
90
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۲۴
لااقل بذار چند روز از افتضاح شرم اور داور که به زور کیسه رو برد فینال حذفی بگذره بعد بیا حرف بزن کیسه کش. در ضمن گه زیادی هم تناول نکن بی خانواده
۸
یونس
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۳:۵۹
بازیکن خوب زیادی هست که باید به همه بازی برسه تا افت و دلخور نشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر