فهرست
مالدینی:دایی به ما گل زده او را می شناسیم / فکر نمی کردم اینقدر در ایران محبوب باشم
مالدینی:دایی به ما گل زده او را می شناسیم / فکر نمی کردم اینقدر در ایران محبوب باشم

مالدینی:دایی به ما گل زده او را می شناسیم / فکر نمی کردم اینقدر در ایران محبوب باشم

سایت گل-پائولو مالدینی پیش از آنکه آزادی را با اسکورت ترک کند در مصاحبه با دوربین های تلویزیونی چندکلمه ای حزف زد .
به گزارش گل و به نقل از اوج او گفت : بازی خیلی مردانه و سخت بود. به ما خیلی خوش گذشت و مردم احساس خوبی نسبت به یکدیگر داشتند.

وی درباره اینکه پیش بینی می کند تیمش در جام جهانی با ایران همگروه شود و یا قبل از حضور در ایران بازیکنی از این کشور را می شناخت گفت: ما رحمان رضایی را می شناختیم چون به فرودگاه آمده بود. اتفاقا من دوست دارم که باز هم با ایران بازی کنیم و اگر ایران با ایتالیا همگروه شود می تواند بازی جالبی شود.

مالدینی درباره مذاکرات صورت گرفته در ژنو گفت: ما اینجا آمده ایم برای یک بازی دوستانه. ما برای انجام بازی دوستانه و ورزشی آمده ایم و کاری به این مسائل نداریم.

وی درباره اینکه آیا از علی دایی شناخت دارد یا نه اظهار داشت: ما علی دایی را می شناسیم و با ما یعنی میلان بازی کرده و اتفاقا به ما گل هم زده است.

مالدینی در خصوص اینکه در حال حاضر وضعیت کنونی میلان را چطور می بیند  گفت: میلان ۳۰ سال است که با برلسکونی بهترین تیم دنیا شده و من مطمئن هستم هر چه زودتر آنها راه خود را پیدا می کنند. من فعلا با بنیاد میلان همکاری می کنم نه با خود میلان.

وی درباره آینده اش گفت: فعلا  با بچه هایم زندگی می کنم.

وی در خصوص اینکه آیا چند سال پیش به دیدار یک مجروح ایرانی رفته و آیا این موضوع صحت دارد یا خیر گفت: من چنین مسئله ای را به یاد نمی آورم.

مالدینی درباره اینکه آیا می دانست در ایران این همه طرفدار دارد گفت: تصور نمی کردم این همه مردم من را تشویق کنند و جالب است پیراهن هایی را با اسم و شماره خودم دیدم که این موضوع برای من افتخار است.

     
آی اسپورت
2013-12-05 20:56:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر