فهرست
یک پرسپولیسی فایل صوتی مجیدی را لو داد؟
یک پرسپولیسی فایل صوتی مجیدی را لو داد؟

یک پرسپولیسی فایل صوتی مجیدی را لو داد؟

آی اسپورت - در نگاه اول به فایل صوتی لو رفته از صحبت‌های فرهاد مجیدی این سؤال ایجاد می‌شود که مگر می‌شود فرهاد پُست بازی حسینی را نداند و سوتی بدهد؟ اما این وسط سؤالات مهم‌تری هم هست؛ اینکه آیا صدا، صدای فرهاد است؟ چه کسی صدای او را ضبط کرده و خطاب فرهاد در این فایل صوتی به چه کسی است؟ از همه مهمتر اینکه چرا این فایل صوتی سر از کانال‌های پرسپولیسی درآورده است؟ مگر کانال‌های پرسپولیسی و استقلالی علیه یکدیگر نیستند و به طرف مقابل فحش نمی‌دهند؟

شنیده‌های ما حکایت از آن است که فایل صوتی مزبور تنها یک بخش کوچک از صحبت‌های مجیدی با یکی از استقلالی‌هاست که به نظر می‌رسد توسط همان فرد استقلالی به کانال‌های پرسپولیسی رسیده است! حالا اینکه طرف چرا چنین کاری کرده را باید از خودش پرسید، اما فرهاد در جایی گفته بود منظور من از پست حسینی، وینگر راست بود نه دفاع راست.

قاعدتاً فرهاد این‌قدر می‌داند که هافبک – مهاجم ذوب‌آهن که توانایی بازی در وینگر راست را هم دارد یک دفاع راست تخصصی نیست، اما اینکه تنها بخشی از صحبت‌های او سر از کانال‌های پرسپولیسی درآورده می‌تواند بیانگر آن باشد که فرد استقلالی قصد خراب کردن مجیدی را داشته و اینکه او را مقابل مظلومی و دیگران قرار دهد و این‌طور وانمود کند که سرمربی تیم امید پُست بازیکنان را هم نمی‌داند! مجیدی البته هنوز واکنش رسمی به این فایل صوتی نشان نداده، ولی باید دید آیا او از فردی که بخشی از حرف‌هایش را به کانال‌های پرسپولیسی داده شکایت می‌کند؟ آنچه مسلم است فرهاد نمی‌خواهد حالا که استراماچونی سرمربی استقلال شده برای تیم محبوبش و البته خودش حاشیه درست کند، اما به هر حال انتشار فایل صوتی یک جرم محسوب می‌شود و می‌تواند تبعاتی برای فرد خاطی داشته باشد.

مجیدی وقتی بازیکن استقلال بود با مظلومی رابطه خوبی داشت، اما عده‌ای می‌گویند با او و بعضی از اعضای کمیته فنی زاویه پیدا کرده بود و دلخوری‌هایی داشت. یادمان نرود که فرهاد هفته گذشته با یک مصاحبه توفانی از استقلال جدا شد و در آن مصاحبه کد‌هایی علیه زیرمجموعه‌های فتحی داد و حرف‌هایی در مورد نقل و انتقالات زد و گفت: «زیرمجموعه‌های آقای فتحی با کسانی مذاکره می‌کردند که من اصلاً آن‌ها را نمی‌خواستم و قرار هم نبود آن‌ها با این تجربه کم مذاکره کنند.»

مجیدی با دلخوری از استقلال رفت، اما هنوز این تیم را دوست دارد و البته امیدوار است روزی برگردد و این‌بار با عنوان سرمربی دائمی این تیم را قهرمان کند. هواداران او که تعدادشان هم زیاد است به امید چنین روزی از فرهاد در تیم امید هم حمایت خواهند کرد، اما به هر حال مجیدی باید مراقب حاشیه‌های اطرافش و حتی فایل‌های صوتی‌اش باشد، چون فضای مجازی به شدت بی‌رحم است و ناگهان می‌بینی که صاحب کانال‌های هواداری که صبح تا شب به هم فحش می‌دهند یک نفر است!

خبر ورزشی

۳    
آی اسپورت
2019-06-15 19:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر