فهرست
قاب ویژه؛ مذاکره پرسپولیسی‌ها با کاررا
قاب ویژه؛ مذاکره پرسپولیسی‌ها با کاررا

قاب ویژه؛ مذاکره پرسپولیسی‌ها با کاررا

آی اسپورت - ایرج عرب و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که به ترکیه سفر کرده‌‌اند امروز با الکس نوری و مدیربرنامه‌های او مذاکره کردند و به علت عدم توافق طرفین، باشگاه پرسپولیس گزینه‌های دیگر را بررسی می‌کند. در دومین روز حضور مدیران پرسپولیس در هتل مجلل ترکیه‌ای، ماسیمو کاررا ایتالیای که سابقۀ هدایت یوونتوس و اسپارتاک موسکو را دارد، به گزینه جدی و جدید تبدیل شد. این تصویر را خبرگزاری ایلنا از مذاکره مدیران پرسپولیس با کاررا منتشر کرده است.

باشگاه پرسپولیس در تلاش است با جدایی برانکو ایوانکوویچ تا پایان هفته جاری سرمربی جدید خود را آغاز کند تا برنامه آماده سازی برای شرکت در مسابقات فصل آتی را آغاز کنند و برنامه‌های نقل و انتقالات را پیش ببرند. گفتنی است؛ پیش از نوری آنته جاجیچ هم با پرسپولیس به توافق نرسیده بود و آنها در حال بررسی گزینه‌های دیگری هستند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-06-25 21:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اهواز آبی
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۲۱:۳۹
استقلال برای استراماچونی ۸۰۰ هزار یورو داد...کشتین ما رو که....کاررا قیمتش بیشتر از ۱/۵ میلیون یورو!!! هنوزم به ما میگین حکومتی؟!!! به استقلال گفته بود یک و نیم میلیون یورو بجز آپشن ها و بقیه اش....البته از طرف یک مش دانشمند میگن الان به عشق ما تخفیف داده :))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر