فهرست
رونی: من مانند رونالدو به دنبال افتخارات فردی نیستم
رونی: من مانند رونالدو به دنبال افتخارات فردی نیستم

رونی: من مانند رونالدو به دنبال افتخارات فردی نیستم

آی اسپورت - پس از پشت سر گذاشتن 2 جام جهانی نه چندان موفقیت آمیز، وین رونی این بار بیشتر قصد دارد که از جام جهانی لذت ببرد. رونی در عین حال تاکید کرد که تمام تلاش خود را برای موفقیت انگلیس خواهد داد.

رونی همچنین معتقد است که مانند رونالدو بازیکنی نیست که به دنبال موفقیت های فردی باشد. او در گفت و گو با گاردین اذعان داشت: \" من بر خلاف رونالدو بیشتر دوست دارم به عنوان بخشی از یک تیم پیروزی را به دست آورم. من جوایز فردی را نیز به دست آورده ام اما برای من تنها کسب موفقیت با تیم باشگاهی و ملی ام اهمیت دارد.\"

وین رونی در این مدت با دکتر پیترز روانشانس تیم ملی نیز به صحبت پرداخته است و اعتقاد دارد که حرف های او نقش مهمی در آرامش وی ایفا کرده است: \" من با دکتر پیترز صحبت کردم. تجربه فوق العاده ای بود و حرف های او مطمئنا به من کمک خواهد کرد.

من خیلی خودم را درگیر فشارهای موجود کرده بودم. رسانه ها نیز نقش زیادی در این مسئله ایفا کردند اما این بار قصد دارم که توجهی به حاشیه ها و فشارهای موجود نداشته باشم.

می خواهم از این جام جهانی بیشتر لذت ببرم. صادقانه می گویم از 2 جام جهانی قبلی هیچ لذتی نبردم. می خواهم امسال فقط تلاش کنم و بهترین بازی خودم را ارائه دهم. اگر من خوب بازی کنم می دانم که تیمم نیز راه خواهد افتاد.\"

انگلیس در اولین دیدار خود در جام جهانی دیداری حساس و سرنوشت ساز مقابل ایتالیا برگزار خواهد کرد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-12 12:34:54
نظر دهید

۳ نظر
TT ARENA
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۴
تو افتخارات تیمی هم نداری با عنچستر به لیگ اوروپا هم نتونستی بری کلا بیخودی بزرگت کردن ستاره نیستی
پویا لوس بلانکوس
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۴
بعدش تو که خیلی دنبال افتخارات فردی نیستی تا حالا چه افتحاری با تیمت به دست آوردی ؟نه بهم بگو با انگلیس جز شکست و بد بختی چه افتخاری بدست آوردی؟زورت به رونالدو نمی رسه حرف نزن.تو کوچیک تر از اونی هستی که خودتو با رونالدو مقایسه کنی
اوهوم
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۹
بدبخت این قدر زیر سایه ی سلطان بوده که زورش داده گفته.وگرنه افتخارات تیمی رونالدو رو ببینی بیشتر از توء.سوزش اخراج 2006دیگه هنوز خنک نشده.تو برو چهارتا بازی کن بازی پنجم و مصدوم نشدی اونوقت بیا سخنرانی کن.کچل
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر