فهرست
6 گل، 6 پاس گل/ کاوه می تازد
6 گل، 6 پاس گل/ کاوه می تازد

6 گل، 6 پاس گل/ کاوه می تازد

آی اسپورت- یک نیم فصل گذشت و تازه در هفته های پایانی اش بود که منصوریان فهمید زمان زیادی را بابت بازی دادن به کاوه رضایی در جایی اشتباه هدر داده است. رضایی هفته های فراوانی به عنوان مهاجم هدف و اصلی استقلال بازی کرد، موقعیت های بسیاری را هدر داد و زیر شدیدترین فشارهای عصبی قرار گرفت تا اینکه ...

آماده شدن محسن کریمی و نزدیک تر شدن محل بازی جابر انصاری به کاوه، شماره 9 را متحول کرد. وقتی هم کریمی و انصاری مصدوم شدند، منصوریان دیگر به روز اول فصل برنگشت: رضایی در جایی که دوست داشت، ماند و برزای و قربانی به ترکیب اضافه شدند. همین شد که رضایی را در بهترین روزهای فوتبالی اش می بینیم؛ مهاجمی که گل نمی زند ولی ردپایش در موفقیت های استقلال ملموس است. شماره 9 در ورژن جدید تبدیل شده به یک موتور گلسازی.

رضایی را می توان و باید بهترین خرید فصل منصوریان و بهترین بازیکن این تیم لقب داد. او با 6 گل زده، بهترین گلزن استقلال است و با ارسال 6 پاس گل، بهترین پاسور این تیم. به جز ایمان مبعلی، هیچ کس در این فصل به اندازه رضایی گل نساخته است. در 8 هفته اخیر به جز بازی با پدیده، رضایی در هر بازی یا گل زده (3 تا) و یا پاس گل داده (3 تا) و یا خطای ضربه ایستگاهی منجر به گل را گرفته (یک بار).

 

هفته 19/ پیکان

رضایی برابر پیکان، پاس گل سوم تیمش را به قربانی داد. او قبل از این پاس، یک دریبل فوق العاده هم زد و به سرعت برای دادن پاس نهایی، جایگیری کرد. پاس منجر به فرار قربانی و خطای یزدانی و اخراج و 10 نفره شدن پیکان را هم رضایی داد.

 

هفته 18/ صنعت نفت آبادان

یک پاس گل دیگر؛ اگر ضربه سر رضایی روی ارسال ابراهیمی نبود، توپی به مجید حسینی نمی رسید که تبدیل به گل سوم استقلال شود. رضایی در دو صحنه با حرکت به سمت فضای خالی، فرصت مناسب را برای قربانی فراهم کرد که هدر رفت.

 

هفته 17/ استقلال خوزستان

زوج قربانی و رضایی این بار برعکس قبل بودند. تیم منصوریان وقتی توپ زیر پای حسینی جوان است، قربانی را با وسط یک سوم دفاعی می فرستد و قربانی و برزای را روی خط فرار. ضربه سر قربانی را رضایی وارد دروازه شیخ ویسی کرد.

 

هفته 16/ نفت

استقلال با تک گل ابراهیمی از روی یک ضربه ایستگاهی برنده شد و خطای این ضربه را کسی نگرفت جز کاوه رضایی. شماره 9 این بار هم مهاجم نوک نیست، عقب آمده و با توپ جلو می رود.

 

هفته 15/ سپاهان

کلکسیونی از پاس های دیدنی که یک بار انصاری و یک بار قربانی، آن را به تیر کوبیدند و درنهایت هت تریک رضایی در ارسال پاس های طلایی را برزای وارد دروازه کرد.

 

هفته 14/ پدیده

رضایی نه گل زد و نه پاس گل داد.

 

هفته 13/ تراکتورسازی

رضایی زننده تک گل استقلال بود. این درست که پاس گل را اخباری داد ولی رضایی به خوبی بین دو مدافع مدنظر دروازه بان تراکتورسازی برای ارسال پاس جایگیری کرده بود.

 

هفته 12/ صبا

یک کنترل عالی و در حرکت و سپس ضربه ای روی پا و اینگونه بود که استقلال با کاوه رضایی به گل اولش در قم رسید.

۹ ۴  
آی اسپورت
2017-01-29 19:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
علی
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۳
گزینه برانکو!
پرسپولیس باید درمسابقه داربی با احتیاط بازی کند چرا که اکثر گلهای استقلال به صورت اتفاقی و بدون هیچ تاکتیکی زده میشه!
۶
کیسه کش
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۷
طارمی 400 دقیقه کمتر از کاوه رضایی بازی کرده اما 3 گل بیشتر زده
۹
لنگی جان آماده باش برا دربی
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۹
مطمئن باشید بیرانوند آفتاب پرست گل از راه دور زیادی از استقلال میخوره و اینو هم بدونید استقلال تیم بازیکن سازه اما لنگ یه تیم مفتخت خور و مافیاییه.
۶ ۱
کیسه کش مفلوک
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۰۵
خدا زده توی سرتون ما دیگه کری نمی خونیم هههههههههه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر