فهرست
کافو: فشار بیشتری روی نیمار به نسبت رونالدو قرار دارد
کافو: فشار بیشتری روی نیمار به نسبت رونالدو قرار دارد

کافو: فشار بیشتری روی نیمار به نسبت رونالدو قرار دارد

آی اسپورت - کافو در سال 2002 به عنوان کاپیتان تیم ملی برزیل توانست جام جهانی را بالای سر ببرد. اکنون او امیدوار است که تیمش در خانه نیز بتواند با درخشش نیمار این عنوان را تصاحب کند.

کافو در گفت و گو با بخش بین المللی وبسایت گل در رابطه با شرایط تیم ملی کشورش و همچنین ستاره ی اول آن ها یعنی نیمار به صحبت پرداخته است: \" من فکر می کنم شرایط نیمار با رونالدو در سال 2002 متفاوت باشد. او اینجا در خانه مطمئنا فشار بیشتری را به نسبت هر فرد دیگری احساس خواهد کرد.

زمانی که رونالدو در سال 2002 بازی می کرد بازیکنان بزرگ دیگری در کنار او وجود داشتند که می توانستند مسئولیت را به دوش بگیرند. اما اکون نیمار در این زمینه تنها است و تمامی مسئولیت تیم روی دوش او قرار گرفته است.\"

کافو در ادامه به تمجید از این ستاره ی برزیلی پرداخته است: \" نیمار بازیکنی فوق العاده برای ما محسوب می شود. او الگوی همه ی بازیکنان است و می تواند تفاوت ها را رقم بزند. معتقدم نیمار توانایی کنترل کردن فشارهای موجود را در طول رقابت ها خواهد داشت.\"

دفاع راست سرعتی سابق باشگاه میلان همچنین از میزبانی جام جهانی بسیار خرسند است: \" همه از اینکه جام جهانی را در خانه برگزار می کنیم خوشحال هستند. اما این به معنی فراموش کردن مشکلات کشورمان نخواهد بود.\"

     
آی اسپورت
2014-06-12 14:10:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر