فهرست
جنگ داربست‌ها/ آقای همسایه کوتاه نمی‌آید
جنگ داربست‌ها/ آقای همسایه کوتاه نمی‌آید

جنگ داربست‌ها/ آقای همسایه کوتاه نمی‌آید

آی‌اسپورت- اولین بازی خانگی نساجی در تاریخ لیگ برتر با رونمایی از یک پدیده منحصر به فرد همراه شد؛ همسایگان ورزشگاه شهید وطنی قایمشهر. همسایگانی که بالکن و پشت بام خانه‌شان به ورزشگاه وطنی مشرف بود، قصد داشتند مانند روال همیشیگی‌شان بازی نساجی-ذوب آهن را در جایگاه محبوبشان ببینند که با مخالفت ناظر بازی روبرو شدند. پهن کردن بساط هندوانه و تخمه و "قایم باشک بازی" همسایگان با ناظر بازی، صحنه‌های بسیار جذابی در هفته اول خلق کرد.

شب گذشته در دیدار نساجی-استقلال حاضران در ورزشگاه با یک صحنه قابل توجه روبرو شدند. مسوولان برگزاری بازی با نصب داربست و یک پارچه بزرگ تلاش کردند با کور کردن میدان دید همسایگان مانع حضور آنها روی دیوار، بالکن و پشت بام بشوند.

آقای همسایه اما برای این حمله یک ضدحمله خوب تدارک دید. همسایه هم با نصب یک داربست بلندتر در حیاط خانه‌اش ارتفاع محل نشستن خود را بالاتر از داربست مسوولان برد تا بازهم بتواند بازیهای خانگی نساجی را از داخل منزلش در حین صرف میوه و تنقلات تماشا کند.

آقای همسایه در این باره گفت :«دیروز از خواب بیدار شدم دیدم داربست زده اند؛ من هم رفتم ۱۶۰هزار تومان داربست اجاره کردم. تماشای بازی استقلال ۳۰۰هزارتومان برایم خرج داشت. در خانه خودم نشسته ام و میوه می خورم و با دوستانم فوتبال تماشا میکنم.مگر ما خلاف می کنیم؟! اگر بازم داربستشان را بالا ببرند، من هم داربستم را بلندتر می کنم!»

مسوولان برگزاری فعلا حریف آقای همسایه نشدند و فعلا تماشای بازیهای نساجی از داخل منزل به صرف هندوانه و تخمه ادامه دارد.

۱۲ ۵  
آی اسپورت
2018-09-23 15:43:00
نظر دهید

۵ نظر
سامان پرسپولیسی
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۲
اگه ایشون به پایین پرت بشن. جدا از اینکه مقصر خودشون هستن. آیا کسی که اون داربست رو نصب کرده تا ایشون بازی رو نبینه خودشو میبخشه؟؟ خواهشا نیاید بگید کار این غلطه و این حرفا. آره غلطه کارش! چی درسته؟؟؟
۹
.
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۶
.
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۴
شما استادیومتون بغل‌گوش این بنده خداس با اون همه سر و صدا مگه بهش غرامت دادید؟! مگه پیشنهاد خرید خونشو بهش دادید؟ حالا که طرف از تو خونش تونسته بازیو ببینه داربست کشیدید جلو پنجرش؟! جای اینکه صاحب خونه شاکی باشه ، مسئولین فوتبال و استادیوم شاکین!! با اون داربست شخمیشون! خجالت آورده واقعا .
دم صاحبخونه گرم که زیر بار حرف زور نرفته . هزینه میکنه ولی دهن زورگو رو سرویس میکنه .
دو ستاره طلایی
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۲
درود بر شرف این همسایه میگه سیصد هزار تومان بابت داربست هزینه کرده که از داخل خونه خودش فوتبال رو تماشا کنه
مسئولین باید خجالت بکشند
حسین اهوازی
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۱:۰۰
این جاذبه قوتبال قائمشهر رو با حصار زشت نکنید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر