فهرست
گزارش روز : یوردی آلبا و معضلی بنام دندان عقل
گزارش روز : یوردی آلبا و معضلی بنام دندان عقل

گزارش روز : یوردی آلبا و معضلی بنام دندان عقل

آی اسپورت - یوردی آلبا مصدوم جدید تیم ملی اسپانیاست. وینگر چپ سریع و قدرتمند لاروخا تنها بازیکنی است که نتوانست تمرین روزگذشته را به پایان برساند.

مشکل اول او از بازی با ال سالوادور شروع شد. جاییکه کفش های جدید او باعث تاول زدن پاهایش شدند و او مجبور به تعویض کفشهای خود شد.او به همین دلیل در تمرینات روز گذشته با مشکل مواجه بود.

اما دومین مشکل دیروز رخ داد. دندان درد شدیدی که او را از ادامه تمرین محروم کرد. پس از بررسی دندانپزشک تیم ؛ مشخص شد که مشکل او مربوط به دندان عقل است.

دل بوسکه بلافاصله از این مساله مطلع شد و آسپلیکوئتا را در حالت آماده باش قرارداد. با این وجود امروز صبح ؛ آلبا اعلام کرد که درد او موقتا برطرف شده است .

مشکل دندان عقل به گفته پزشک تیم ملی اسپانیا معضلی است که ممکن است دیر یا زود دوباره به سراغ این بازیکن بیاید و از طرفی تنها راه مقابله با آن در شرایط فعلی مصرف آنتی بیوتیک است .

اما این روش درمان هم در شرایط فعلی به دو دلیل مقدور نیست . دلیل اول این است که مصرف انتی بیوتیک ممکن است باعث شود تا در آزمایشات ضد دوپینگ آلبا یک دوپینگی محسوب شود.

 دوم اینکه مصروف آنتی بیوتیک برای مقابله با دندان درد ممکن است باعث بروز عوارض جانبی در این بازیکن بشود.

به هر دو دلیل ؛ آلبا از مصرف مسکن برای مقابله با درد دندان عقل منع شده است. او باید دعا کند که این درد تا پایان مسابقات که ممکن است برای لاروخا یک ماه نیز به طول بینجامد بار دیگر به سراغش نیاید.

 منبع : AS

     
آی اسپورت
2014-06-12 15:40:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر