فهرست
تکرار سناریو برای ربیع‌خواه؛ خداحافظی طولانی؟
تکرار سناریو برای ربیع‌خواه؛ خداحافظی طولانی؟

تکرار سناریو برای ربیع‌خواه؛ خداحافظی طولانی؟

آی اسپورت- محسن ربیع‌خواه از فصل گذشته نقطه تفاوت برانکو با منتقدانش بوده است. ربیع‌خواه فصل گذشته سرانجام به نیمکت منتقل شد اما این فصل به دلیل کمبود بازیکن و تغییر سیستم پرسپولیس و اصرار برانکو به باثبات‌ترین بازیکن فصل تبدیل شده. او بعد از علیرضا بیرانوند و شجاع خلیل‌زاده، بیشترین دقایق حضور در زمین را داشته و حتی از علیپور آقای گل و ماهینی و انصاری دو مدافع ثابت پرسپولیس بیشتر به میدان می‌رود. آماری که نشان می‌دهد ربیع‌خواه به عنوان یک هافبک دفاعی نه کارت می‌گیرد و محروم می‌شود، و نه برانکو اعتقادی به نیمکت‌نشین کردن، تعویض و یا تغییر او در ترکیب تیمش دارد.

کارت زردی که ربیع‌خواه در بازی با سیاه جامگان گرفت، یک غیبت اجباری بخاطر سه کارته شدن برای او رقم خواهد زد. غیبتی که با یک اتفاق ویژه همراه است و آن هم بازگشت احمدنورالهی به تیم است. نبود همزمان کامیابی‌نیا و ربیع خواه، برانکو را مجبور می‌کند در صورت صدور مجوز بازی نوراللهی، او را در ترکیب اصلی به میدان بفرستد. با بازگشت نوراللهی و حضور او در ترکیب اصلی، کار ربیع‌خواه سخت می‌شود. برانکو پیش از این در پاسخ به انتقاداتی که در مورد حضور ربیع‌خواه یا بازیکن دیگری در ترکیب مطرح می‌شد اعلام می‌کرد که بازیکن بهتری را در اختیار ندارد و اگر دیگران بازیکن بهتری در تیمش می‌شناسند به او معرفی کنند. حالا با بازگشت نورالهی بهانه برانکو در مورد در اختیار نداشتن بازیکن جانشین حل خواهد شد.

فصل پیش هم ربیع‌خواه، تا هفته شانزدهم و بازی با سایپا بازیکن فیکس پرسپولیس بود و بازگشت رامین رضاییان هم نتوانست او را به نیمکت منتقل کند. تا اینکه بازی با سایپا، ربیع‌خواه مصدوم شد و پس از بازگشت، درخشش رضاییان و محرمی او را به نیمکت فرستاد. این بار هم ربیع‌خواه، بدموقعی محروم شده و اگر نوراللهی بتواند برای پرسپولیس بازی کند، شاید غیبش در ترکیب پرسپولیس طولانی‌تر از یک هفته بشود. 

90tv

۱۶ ۳  
آی اسپورت
2018-01-14 16:23:00
نظر دهید

۳ نظر
کوهیار
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۹
به امید روزی که قیافه نحس ربیع خار از پرسپولیس بره
بیا بیا کاجی ششتایی فوتبال ایران مهدی که نیست علیپور میزنه بوق بوق
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۱۱
..... ..... کوهیار!
مگه تو نبودی تو اون پست به هواداران پرسپولیس توهین کردی ششتقلالی کیسه کش!
۱
یونس
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۴۸
این دقیقا از کجا اومد پرسپولیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر