فهرست
گزارش روز: آودوکیچ - گسترش فولاد؛ انتقال بزرگی که ناکام ماند
گزارش روز: آودوکیچ - گسترش فولاد؛ انتقال بزرگی که ناکام ماند

گزارش روز: آودوکیچ - گسترش فولاد؛ انتقال بزرگی که ناکام ماند

آی اسپورت- اسمیر آودوکیچ دروازه‌بان تیم ملی بوسنی که به دلیل سابقه حضور در پرسپولیس چهره آشنایی برای فوتبالی‌های ایران محسوب می‌شود طی روزهای اخیر مذاکراتی جدی برای پیوستن به تیم گسترش فولاد تبریز داشت. اما این مذاکرات در گام‌های آخر بی‌نتیجه ماند و حالا گلر باتجربه بوسنیایی مورد توجه دو تیم تهرانی قرار گرفته است.

به گزارش آی اسپورت، آسمیر همان دروازه‌بانی است که دو سال قبل در لیگ قهرمانان آسیا ۷ بازی برای پرسپولیس انجام داد و به خصوص در دیدار مقابل الهلال در ورزشگاه آزادی ستاره میدان بود. او هم‌اکنون جزو ۲۳ بازیکن برگزیده بوسنی برای جام جهانی است و در برزیل به سر می‌برد. آودوکیچ هفته گذشته در بازی تدارکاتی تیمش مقابل ساحل عاج نیز به میدان رفت و احتمال دارد در جام جهانی مقابل تیم ملی ایران درون دروازه بوسنی بایستد.

مذاکرات گسترش فولاد با این دروازه‌بان از طریق مدیر برنامه‌های ایرانیِ آودوکیچ در جریان بود که مدیر برنامه دراگان اسکوچیچ مربی فصل گذشته ملوان و حال حاضر فولاد نیز هست. این گلر بوسنیایی بعد از این‌که از باشگاه تبریزی فاصله گرفت مورد توجه دو باشگاه تهرانی لیگ برتر قرار گرفته است.

گفتنی است دروازه‌بان گسترش فولاد در فصل گذشته محسن فروزان بود که با انتقال او به تراکتورسازی دست گسترشی‌ها در این پست خالی مانده است.

     
آی اسپورت
2014-06-12 16:54:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر