فهرست
پایان بی‌پولی در اردوی ایران/ پول توجیبی فیفا می‌رسد؟
پایان بی‌پولی در اردوی ایران/ پول توجیبی فیفا می‌رسد؟

پایان بی‌پولی در اردوی ایران/ پول توجیبی فیفا می‌رسد؟

آی اسپورت- ملی‌پوشان فوتبال ایران که طی روزهای اخیر از بی‌پولی گلایه داشتند احتمالا امروز به یک نان و نوایی می‌رسند! طبق قانون فیفا، 4 روز قبل از شروع اولین مسابقه تیم ها در جام جهانی، به هر بازیکن باید 750 دلار پرداخت شود. این پولی است که فیفا در اختیار فدراسیون ها قرار می دهد تا آن را به بازیکنان تیم ملی بدهند.

ملی پوش ها در روزهای اخیر از وضعیت مالی گلایه داشتند و حتی ماجرای عدم پرداخت پاداش های صعود به جام جهانی هم به میان آمد. فدراسیون فوتبال به دلیل مشکلات مالی در ماههای اخیر نتوانسته پولی به بازیکنان بدهد اما در آستانه اولین بازی مقابل نیجریه، فیفا موقتا کار آنها را راه می اندازد. از امروز، فیفا برای هر بازیکن 750 دلار به فدراسیون می دهد و در کنار این، فدراسیون هم به بازیکنان قول داده به ازای هر روز، 100 دلار به آنها پرداخت کند. بدین ترتیب وضع مالی ملی پوش ها سرو سامان می گیرد و روزانه 850 دلار دریافتی خواهند داشت. رقمی هم که به کادر فنی می رسد، همین حدودها است.

کی‌روش و بازیکنان روی گرفتن این پول اصرار زیاد دارند و از مسئولان فدراسیون خواسته اند، از همین امروز پول را پرداخت کنند.

     
آی اسپورت
2014-06-12 17:15:42
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر