فهرست

باره سی: متعجب نخواهم شد اگر ایتالیا در جام جهانی برزیل قهرمان شود

آی اسپورت- فرانکو باره سی، مدافع اسطوره ای فوتبال ایتالیا، اعلام کرد اصلا متعجب نخواهد شد اگر تیم چزاره پراندلی بتواند در رقابت های جام جهانی 2014 به قهرمانی برسد.

آتزوری در دیدارهای دوستانه اخیر با مشکلاتی روبرو بود و هفته گذشته مقابل لوکزامبورگ به تساوی 1-1 رسید.

با این وجود، اسطوره باشگاه میلان معتقد است که پراندلی می تواند در رقابت های جام جهانی، تیم خوبی را راهی میدان کند و به اولین تیم اروپایی تبدیل شوند که در جام جهانی ای که در آمریکای جنوبی برگزار می شود، به قهرمانی برسند.

او به تایم آو ایندیا گفت:\" چزاره پراندلی برنامه هایش را براساس نقاط ضعف و قدرت حریفان تغییر می دهد. این نشانه یک تیم خوب است که می تواند توانایی هایش را با آرایش های مختلف تغییر بدهد.

ما عاشق فوتبال تاکتیکی هستیم. حریفان ما می دانند که ما تا به حال چهار بار قهرمان جام جهانی شده ایم. متعجب نخواهم شد اگر اولین تیم اروپایی باشیم که در آمریکای جنوبی، جام جهانی را فتح می کند.

ایتالیا زیر نظر چزاره پراندل تیم قدرتمندی دارد و می تواند هرکاری انجام بدهد. مانند همیشه، بوفون تیم را از درون دروازه هدایت می کند.

ایتالیا خوش شانس است که دروازه بان ها و مدافعانی در کلاس جهانی تولید می کند. علاوه بر بوفون، ما در بخش دفاعی، بازیکنانی مانند کیه لینی، بازالی، بونوچی و ماجو داریم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-12 17:16:36
نظر دهید

۱ نظر
bahram
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۴
ماجو دعوت نشده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر