فهرست
رائول: شاید اسپانیا باز هم با 9 کاذب بازی کند
رائول: شاید اسپانیا باز هم با 9 کاذب بازی کند

رائول: شاید اسپانیا باز هم با 9 کاذب بازی کند

آی اسپورت- رائول، اسطوره فوتبال اسپانیا، معتقد است که به دلیل کمبود گزینه های لازم در خط حمله، ممکن است باز هم ویسنته دل بوسکه در جام جهانی تیمش را بدون مهاجم کلاسیک به میدان بفرستد.

دل بوسکه در فهرست نهایی اش برای جام جهانی، علاوه بر داوید ویا و فرناندو تورس، دیه گو کاستا، مهاجم برزیلی الاصل اتلتیکو مادرید را در تیمش قرار داده است؛ این در حالی است که او در چند هفته اخیر با مشکلاتی از ناحیه همسترینگ مواجه بوده است.

دل بوسکه در یورو 2012 از فابرگاس به عنوان شماره 9 کاذب استفاده کرد و رائول انتظار دارد که لا روخا بار دیگر در جام جهانی، با چنین آرایشی بازی کند.

او به خبرنگاران گفت:\" داوید ویا و فرناندو تورس در تیم های باشگاهی شان چندان درخشان ظاهر نشدند. شاید ببینیم که دل بوسکه بار دیگر به آرایش 4-6-0 روی بیاورد.

اگر بتوان با این شیوه به گل رسید، مشکلی وجود نخواهد داشت. اما اگر موثر واقع نشود، مشکلی نخواهد بود. این جزئی از زندگی یک فوتبالیست یا مربی فوتبال است.

دفاع از عنوان قهرمانی جام جهانی، دشوارتر از قهرمانی در این رقابت هاست. اینکه اسپانیا بتواند از قهرمانی اش دفاعی کند یا نه، سوالی است که هواداران اسپانیایی می پرسند. ویسنته دل بوسکه تیمش و آرایشی که لازم است را می شناسند. در غیاب پویول، خط دفاعی ضعیف تر خواهد بود. آمادگی دیه گو کاستا هم یک نگرانی برای سرمربی خواهد بود.او پیش از اینکه دچار آسیب دیدگی شود، از فرم فوق العاده ای برخوردار بود.\"

     
آی اسپورت
2014-06-12 17:43:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر