فهرست
روز سخت کی‌روش در آزادی/ فحش می‌خورد؟
روز سخت کی‌روش در آزادی/ فحش می‌خورد؟

روز سخت کی‌روش در آزادی/ فحش می‌خورد؟

آی اسپورت- رسانه هایی که روز گذشته مصاحبه تند کی‌روش علیه برانکو را منتشر کردند مجبور شدند کامنت های زیر آن را ببندند چرا که هواداران خشمگین پرسپولیس به کی روش توهین می کردند. هواداران پرسپولیس مدعی هستند در آستانه بازی این تیم مقابل تراکتورسازی کی روش تلاش کرده ملی پوشان پرسپولیس را نگران کند و با گفتن این جمله که حاضر به دعوت آنها به تیم ملی برای بازی با قطر و چین نیست، خواسته تمرکز 8 بازیکن ملی پوش پرسپولیس را به هم بزند و آنها را به جان برانکو بیاندازد.

طرفداران پرسپولیس هم یک کمپین علیه کی روش و به نفع برانکو تشکیل داده و امروز قصد دارند در آزادی از خجالت کارلوس در بیایند.

امروز در آزادی و در جریان بازی پرسپولیس و تراکتورسازی، هر نتیجه ای که رقم بخورد، بازنده اش روی سکوها کی روش است. هرچند کی روش دیروز مدعی شد هواداران پرسپولیس باید از برانکو ناراحت باشند نه از من چون این من نبودم که گفتم بازیکنان پرسپولیس غیر حرفه ای و غیر استاندارد هستند و غذا زیاد می خورند و اضافه وزن دارند اما از لحظه ای که مهدوی کیا در صفحه شخصی خود کی روش را سیاهباز خطاب کرد و نوشت دوره این سیاهکاری ها تمام شده است، هواداران پرسپولیس علیه کی روش متحد شده اند!

 

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-02-05 08:28:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حبیب
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۴۹
امروز بهترین استراتژی برای ضربه زدن به پرسپولیس عبارت است از شعار در حمایت از کی روش.
کی روش دوستت داریم !
عکس العمل پرسپولیسها می تونه به محرومیت تماشاگرانش منتهی بشه .
۱
واقع بين
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۵۲
اين كروش حرفهاي تر از اين حرفهاست كه بازنده اين بازي لقب بگيره ... در هر صورت اون برنده بي چون و چراي اين بازيهاي روانيه !!!! هر جور كه دوست داريد به اين قضيه نگاه كنيد .... در نهايتش 100 هزار نفر هم به اون فحش خواهر و مادر بدن ولي بالاخره كه چي ؟؟!! يا بايد كروش رو از تيم اخراج كنند كه تبعاتش بسيار خطرناكه ... يا بايد به خواسته ها و سلايق و بازي رواني كروش تن بدن !!!!! ... اين وسط كروش ميمونه و تيم ملي بدون پرسپوليسيها .. كه اگه بتونه به سلامت به جام جهاني برسونه يك برنده بزرگ خواهد بود !!!! اگر نرسوند هم همه تقصيرها رو ميندازه گردن برانكو و مسوولان فدراسيون !!!!‌...
۱ ۱
اسمان
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۳۲
هواداران بایدبدانند اینها همه از بی لیاقتی رییس فدراسیون است فقط یک کلام اقای تاج استعفا.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر