فهرست
نفت و گاز گچساران 1- 3تراکتور/ دو گام تا آسیا
نفت و گاز گچساران 1- 3تراکتور/ دو گام تا آسیا

نفت و گاز گچساران 1- 3تراکتور/ دو گام تا آسیا

 آی اسپورت- شاگردان امیر قلعه نویی موفق شدند دیدار مرحله یک چهارم نهایی خود را در جام حذفی با موفقیت پشت سر بگذارند و تنها دو قدم تا رسیدن مجدد به آسیا فاصله داشته باشند. تراکتورسازان دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را در گچساران برگزار کردند، آنها در این بازی موفق شدند با استفاده مفید از تجربه بازیکنان خود در برابر حریف سخت کوش خود به پیروزی برسند و خود را در مرحله نیمه نهایی ببینند.

مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، سه شنبه 30/09/95، ساعت 14، ورزشگاه اختصاصی نفت

داور: رضا کرمانشاهی                 کمک ها: قهرمان نجفی و براتعلی مولوی

اخطار: اتابک نمازی(5) و فرید طالقانی(87) از نفت و گاز ، خالد شفیعی(1 + 45) و هادی محمدی (57) و شهرام گودرزی(64) و علیرضا رمضانی(84) از تراکتورسازی

 نفت و گاز گچساران:

 هادی زرین ساعد، حامد شفیعی، اتابک نمازی(83 عباس عامری)، نبی اله اسدی(52 علی کرمی)، حسین حجازیان(67 فرشید پاداش)، مرتضی حیدری، فرید طالقانی، محمدرضا مظاهری، هادی خنیفر، شیرمردی، شاهوردی

سرمربی: داریوش یزدی

  تراکتورسازی:

 محمدرضا اخباری، هادی محمدی، خالد شفیعی، محمد ایرانپوریان،  محمدرضا مهدی زاده، مهدی کیانی، شهرام گودرزی(70 لوسیانو ادینیو)، محمد نوری، کرار جاسم(77 علیرضا رمضانی)، محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی

سرمربی: امیر قلعه نویی

 شرح گل:

نفت و گاز گچساران 0 تراکتورسازی 1(دقیقه 18، شهرام گودرزی) : شوت سنگین جاسم کرار از روی ضربه ایستگاهی با واکنش زرین ساعد مواجه شد اما شهرام گودرزی با حضور به موقع در محوطه جریمه توانست ضربه ریباند را به گل اول این بازی تبدیل کند.

نفت و گاز گچساران 0 تراکتورسازی 2 (دقیقه 30، فرزاد حاتمی) : بازهم حرکت کرار جاسم برای تراکتوری ها گل به همراه آورد، حرکت او از جناح راست با پاس قطری وی در محوطه جریمه نفتی ها ادامه یافت و فرزاد حاتمی با عبور از بین مدافعان حریف و با غفلت آنها، توانست دومین گل تیمش را به ثمر برساند.

نفت و گاز گچساران 0 تراکتورسازی 3 (دقیقه 77، محمد ابراهیمی) : فرار مهاجم باتجربه تراکتورسازان با فراری سریع از جناح چپ و ضربه پای چپ توانست دروازه حریف را به زیبایی باز کند.

نفت و گاز گچساران 1 تراکتورسازی 3 (دقیقه 79، هادی خنیفر) : هافبک باتجربه نفتی ها بالاخره توانست دروازه تراکتورسازان را باز کند، خنیفر که در این بازی فرصت های خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد کرده بود ضربه ایستگاهی تیمش را به زیبایی به ثمر رساند تا این تیم در نهایت بتواند به گل برسد.

 بهترین بازیکن:

 محمد ابراهیمی در دیدار امروز تیمش موفق شد اثرگذاری فوق العاده ای داشته باشد او ضمن اینکه یک بار دروازه حریف را باز کرد بارها با حرکات خود مدافعان حریف را آزرد.

کرار جاسم، هافبک عراقی تراکتورسازان نیز با تاثیر مثبت روی دو گل این تیم، توانست بازی خوبی از خود به نمایش بگذارد.

در بین بازیکنان نفت و گاز نیز می توان به هادی خنیفر اشاره کرد، بازیکن باتجربه گچسارانی ها بارها با پاس ها و حرکات خوب خود، دروازه حریف را با خطر روبرو کرد و البته در نهایت با استفاده از یک ضربه ایستگاهی گلی دیدنی را به ثمر رساند.

 دقایق حساس:

دقیقه 22 – حرکت خوب ابراهیمی با شوت دیدنی او ادامه یافت اما این ضربه محکم تیرک عمودی دروازه نفتی ها را لرزاند.

دقیقه 25 – همکاری طالقانی و خنیفر و حیدری موقعیت بسیار خطرناکی را روی دروازه تراکتورسازان ایجاد کرد اما ضربه سر مهاجم نفت با واکنش اخباری به کرنر رفت.

دقیقه 27 – ارسال خنیفر از روی نقطه کرنر روی دروازه تبریزی ها ایجاد کرد اما بازهم اخباری این توپ را دور کرد.

دقیقه 41 – حرکت محمد نوری از جناح چپ این بازیکن را کناره های محوطه جریمه نفتی ها رساند اما ضربه زیبای این بازیکن را از زاویه بسته با واکنش زرین ساعد روبرو شد.

دقیقه 43 – شوت محکم کرار از فاصله ای دور دروازه تیم میزبان را با خطر روبرو کرد اما این توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 1 + 45 – ارسال خنیفر از روی ضربه ایستگاهی روی دروازه اخباری خطرساز شد اما این توپ نیز سودی برای گچسارانی ها نداشت.

دقیقه 47 – نفتی ها موفق نشدند از ضربه پنالتی خود استفاده کنند، نبی الله اسدی پشت ضربه پنالتی تیمش قرار گرفت اما ضربه این بازیکن را اخباری با واکنشی خوب مهار کرد.

دقیقه 55 – ارسال نفتی ها از جناج راست با ضربه سر خنیفر دروازه تراکتوری ها را تهدید کرد اما این توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 72 – ادینیو پس از ورود به زمین چیزی نمانده بود تا دروازه حریف را باز کند اما ضربه زیبای این بازیکن تیرک دروازه نفتی ها را به لرزه درآورد.

۱    
آی اسپورت
2016-12-20 16:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر