فهرست
اینستاگرام شفر؛ چمپیونز لیگ و استقلال
اینستاگرام شفر؛ چمپیونز لیگ و استقلال

اینستاگرام شفر؛ چمپیونز لیگ و استقلال

آی اسپورت – وینفرد شفر سرمربی استقلال حرف های جالبی را در اینستاگرامش منتشر کرده است. او در ابتدا درباره بازی لیگ قهرمانان حرف زده است:«فوتبال حرفه ای است که تفریح نمی شناسد.به نظرم خوب است که شما را در جریان بگذارم.از بازی دیشب لذت بردم پر از اتفاقات،پر از شور و احساس،لحظاتی زشت و البته لحظاتی زیبا. از اینکه گرت بیل با قدرت برگشته بود لذت بردم.فکر می کنم این درس بزرگی برای همه اهالی فوتبال است که اگر تلاش کنید می توانید از فرصت هایتان استفاده کنید.»

 او سپس درباره برنامه ریزی هایش برای استقلال حرف زد و گفت:«من برای اردوی پیش فصل هم سخت تلاش می کنم. من،دستیارانم،آقای پندار توفیقی و مدیر باشگاه به صورت منظم باهم در ارتباط هستیم تا هم کمپ تمرینی مان را آماده کنیم و هم تعدادی بازیکن که مهارت و شخصیت خوبی دارند را برای تحقق اهداف مان جذب کنیم.فوتبال کسب و کار عجیبی است و همیشه غیر قابل پیش بینی. به همین دلیل است که همیشه باید بیش از یک نقشه داشته باشید. همیشه باید گوش به زنگ باشید و خودتان را برای قرار گیری در نقاطی که باید، آماده کنید.»

 او ادامه داد:« ما در 8 ماه گذشته همه باهم کار کردیم. آیا با سختی رو به رو شدیم؟ بسیار! آیا جنگیدیم؟ البته! ولی این امری طبیعی در حرفه ی ماست. فشار کاری، انتظارات،آدرنالین و حتی تستوسترون... فوتبال اشتیاق خالص است در پرتاب توپ، در رختکن،در دفتر و حتی در خانه. ما کار خود را به سرانجام رساندیم و به پایه ای از اعتماد رسیدیم. ما اهداف مشترک داریم و برای رسیدن به آن ها با هم کار می کنیم. در گذشته موفق بودیم و اطمینان دارم که در آینده نیز چنین خواهد شد. اما فقط با یکدیگر.»

خبرآنلاین

 

 

 

۷ ۳  
آی اسپورت
2018-05-28 07:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Hosein
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۲۱
مرسی شیر شاه آلمانی
@
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۱
از دستمال کشی واسه کیروش هم حرف بزن از اینکه با حقارت تو رکاب اتوبوس اویزون شده بودی و کیروش توپ رو انداخت تو زمین تو! بازم رویافروشی کن
۲ ۱
مکتب لنگیسم
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۶
ب تو چه اخ لنگی بدبخت تو برو خوش باش با همون مربی دلالت که میگفت بهترین مدرک مربی گریو من از کرواسی گرفتم خخخ برو به هم سیرکتو جونوراش توجه کن خخخ
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر