فهرست
فابرگاس: چلسی را انتخاب کردم چون یک کار ناتمام در لیگ برتر داشتم
فابرگاس: چلسی را انتخاب کردم چون یک کار ناتمام در لیگ برتر داشتم

فابرگاس: چلسی را انتخاب کردم چون یک کار ناتمام در لیگ برتر داشتم

آی اسپورت- سسک فابرگاس، خرید جدید چلسی، تاکید کرد که همیشه دوست داشت بار دیگر در لیگ برتر بازی کند و چلسی را بهترین انتخاب ممکن برای خود توصیف کرد.

فابرگاس که سه سال قبل از آرسنال به بارسا پیوست، ساعاتی پیش با انتقالی 30 میلیون پوندی، راهی استمفوردبریج شد.

فابرگاس به سایت اختصاصی باشگاه چلسی گفت:\" اول از همه می خواهم از همه اعضای باشگاه بارسلونا تشکر کنم؛ جایی که من سه سال لذت بخش را در آن سپری کردم. بارسا باشگاه دوران نوجوانی من است و من همیشه احساس غرور و افتخار می کنم که برای چنین باشگاهی بازی کردم.

من همیشه احساس می کردم که یک کار ناتمام در لیگ برتر دارم و اکنون زمان مناسبی برای بازگشت بود. من همه پیشنهادها را به دقت بررسی کردم و مطمئنم که چلسی بهترین انتخاب بود. جاه طلبی های من با اشتیاق آنها برای فتح جام های مختلف هماهنگ است. آنها بازیکنانی فوق العاده و یک مربی بزرگ دارند.

من کاملا ه این تیم متعهد هستم و نمی توانم برای بازی کردن دراین تیم بیش از این صبر کنم.\"

  ۵  
آی اسپورت
2014-06-12 20:04:01
نظر دهید
۵ نظر
مهرداد خلیلی
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۴
اخه چرااااااا؟
امام دروگبا(ع)
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۶
آنها بازیکنانی فوق العاده و یک مربی بزرگ دارند.---
میدونیم
خراب مورینیو
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۷
واقعا از این حرکتش خوشم اومد ..... از بازیکنایی که با سرنوشت میجنگن خیلی خوشم میاد اصلا عاشقشونم ..... با اینکه بارسا و آرسنال دسته جمعی اومدن که فوتبال سسک رو نابود کنن و در آخر تماشاگران *** بارسا هم اون برخورد زشت رو باهاش کردن .... ولی بازم نابودی شخصیتش رو قبول نکرد ... رفت پیش کسی که خدای غرور و شخصیته .... حالا سسک 2 هدف بیشتر نداره .... انتقام از بارسا .... انتقام از ارسنال ......
البته به شدت از خوزه ناراحتم ... سر جریان ساموئل اتوئو کبیر ..... برای اولین باره که اینقدر از خوزه ناراحتم ..... مطمئنم خود خوزه هم از اینکه به سامی گفته سن بالا توی جام جهانی ... پشیمون خواهد شد .... مطمئنم ! ..... ا با وجود تمام علاقه ای که به اراب دارم اونی که باید چلسی رو ترک میکرد تورس بود نه سامی !!!!
mohsen
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۱
این مگه نگفته بود یا بارسا یا آرسنال؟
به تو چه فضول
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۲۳
خراب مورینیو تو خودت مثل مترجم از بیماری شخصیتی رنج میبری.
خدا شفات بده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر