فهرست
تیم منتخب هفته16/  ستاره های زمان قحطی گل
تیم منتخب هفته16/ ستاره های زمان قحطی گل

تیم منتخب هفته16/ ستاره های زمان قحطی گل

آی اسپورت- رد و بدل شدن 11 گل در اولین هفته نیم فصل دوم یعنی رقابت برای کسب جایگاه بهتر در انتهای فصل از همین اول دور دوم داغ داغ است. مردان حاضر در تیم منتخب این هفته، ستاره هایی بودند که یک تنه همه کار کردند تا تیمهای شان در رقابت کم نیاورند، ادامه بدهند یا به ادامه، امیدوار شوند.

 

محمدرضا اخباری: همه اشتباهاتش در این فصل را یکجا، جبران کرد. تراکتورسازی بدون حضور او درون دروازه بی تردید بدون امتیاز از خوزستان خارج می شد ولی اخباری با 5 واکنش شامل مهار دو مصاف تک به تک برابر آلویز نانگ، تیمش را در بازی نگه داشت.

 

دانیال اسماعیلی فر: برابر سیاه جامگان، بهترین بازی فصل اسماعیلی فر را دیدیم. در غیاب علی حمام، شماره 23 به عنوان مدافع راست در ترکیب ذوب آهن حضور داشت و در تمام نیمه اول، سمت چپ مهمان را اتوبان کرده بود. اسماعیلی فر بدشانس بود که در نیمه دوم گل نزد.

 

مجید حسینی: هنوز ایراداتی دارد و نمی شود مدافع شش دانگ نامیدش ولی وقتی بدانیم تنها 20 سال دارد به این نتیجه می رسیم که بهترین مدافع استقلال است. از عیسی آل کثیر و ارسلان مطهری چیزی دیده نشد چون شماره 33 بسیار باهوش بود.

 

جلال حسینی: توپی به سمت دروازه بیرانوند و پرسپولیس نمی رود مگر اینکه روی ضربات ایستگاهی باشد که حسینی دیگر نمی تواند بلاک شان کند. حسینی برابر سایپا، نمایشی طبق معمول بی نقص داشت و هرگز اجازه نداد 10 نفره شدن تمرکزش را از بین ببرد.

 

سیامک نعمتی: یک بازیکن هجومی که تک گل پیکان را وارد دروازه گسترش کرد تا اولین باخت خانگی تیم جلالی رقم نخورد. نعمتی در این فصل نشان داده به خوبی راه اضافه شدن از جناحین به مرکز را می داند و بهتر از آن، می تواند توپ های سرگردان را تصاحب کند.

 

امید ابراهیمی: شک نکنید که بهترین بازی فصل امید ابراهیمی را برابر نفت دیدیم. شماره 6، یک گل فوق العاده زیبا زد که سرنوشت بازی را تعیین کرد. یک پاس فوق العاده به اسماعیلی داد که توپ به تیر خورد و دو بار پشت مدافعان تیمش، توپ بازیکنان نفت را گرفت.

 

مگنو باتیستا: دقیقه 90 بازی برابر پیکان است که هافبک دفاعی عجیب و غریب و قدرتمند گسترش از پشت محوطه جریمه خودی استارت می زند و در کمتر از 10 ثانیه، خودش را به پشت محوطه جریمه رقیب می رساند. بارانی و ابراهیمی چندان دیده نشدند چون باتیستا محوشان کرده بود.

 

حکیم نصاری: صنعت نفت تنها تیم هفته بود که بیش از یک گل زد و صد درصد این گلها را هم نصاری زد تا تیمش بعد از مدتها رنگ برد و گل زدن را ببیند. نصاری در صحنه گل اول، دقت بالایش در زدن ضربه را نشان داد و روی گل دوم، مهارتش در جایگیری را.

 

جلال الدین علی محمدی: شماره 17 همانطور که زننده تک گل تیمش در آخرین باری نیم فصل اول بود، اولین گل تیمش در نیم فصل دوم را هم زد. علی محمدی قبل از زدن گل، دو بار دیگر هم اقدام به زدن شوت کرده بود که اولی را گردان مهار کرد و دومی با فاصله کمی راهی اوت شد.

 

پیام صادقیان: هیچکس در یادگار امام، باور نمی کرد او، خودش باشد. صادقیان یکی از بهترین بازیهایش را به نمایش گذاشت و موتور محرکه قعرنشین بود. فولاد فرصت نکرد جلو بیاید چون صادقیان بی محابا در میانه زمین مانور می داد.

 

مهدی طارمی: یک گل 3 امتیازی دیگر زد تا به تنهایی عنوان پرطمطراق بهترین گلزن پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر را یدک بکشد. گلش از نظر تکنیک فردی در فوتبال ایران، بی نظیر بود. طارمی چند موقعیت خوب دیگر هم داشت و پنالتی رویش دیده نشد.

 

سرمربی: فیروز کریمی

امیر قلعه نویی و علیرضا منصوریان بیرون خانه برنده شدند ولی تیمهای شان برتری خاصی نداشتند. فیروز کریمی اما در اولین حضورش روی نیمکت صنعت نفت، پاشنه آشیل گل خوردن در دقایق پایانی را به نقطه قوت تبدیل کرد؛ گل برتری آبادانی ها دقیقه 2+90 زده شد.

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2017-01-14 19:24:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد قاضی+ ایمان مبعلی + علی دایی
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۳۲
خخخخخ
گاهی به عقلتان شک می کنم.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر