فهرست
قرارداد چه بازیکنانی در استقلال کم می شود؟ 2-8 نفر!
قرارداد چه بازیکنانی در استقلال کم می شود؟ 2-8 نفر!

قرارداد چه بازیکنانی در استقلال کم می شود؟ 2-8 نفر!

آی اسپورت – قراردادهای بازیکنان استقلال برای این تیم تبدیل به یک معضل بزرگ شده. از همان زمان که افشارزاده مشغول تور کردن بازیکنان سرشناس بود، وزارت ورزش مخالفتش با پرداخت ارقام بالا به بازیکنان را نشان داد و این مساله با مصاحبه یکی دو هفته گذشته وزیر ورزش شکل جدی تری پیدا کرد. وزیر ورزش در آن مصاحبه شدیدا از ارقام پرداختی به بازیکنان استقلال گلایه کرد و گفت که مجموعه او مخالف چنین بریز و بپاشی بوده. این مصاحبه کافی بود تا یکی دو نفر از اعضای هیات مدیره استقلال در مصاحبه شان از لزوم کاهش قرارداد چند بازیکن صحبت کنند و زمانی مدعی شود که قرارداد 8 بازیکن باید کاهش پیدا کند.
اگر چه این کار جز تعامل باشگاه با بازیکنان هیچ راه دیگری ندارد اما انگار مدیران استقلال می خواهند هر طور شده قرارداد چند بازیکنشان را کم کنند. نامه نیوز درباره این موضوع نوشته: بختیار رحمانی، کاوه رضایی، فرشید باقری، محمد حسین کنعانی‌زادگان، وریا غفوری، مهدی رحمتی، خسرو حیدری و امید ابراهیمی نفراتی هستند که باشگاه روی رقم‌های سنگین این بازیکنان بحث دارد و به دنبال کاهش ارقام قرارداد آنهاست.

هرایر مگویان و امین حاج محمدی
مگویان و حاج محمدی در تمرین استقلال


نکته جالب این لیست نبود نام هرایر مگویان و امین حاج محمدی در آن است. مگویان مثل حیدری، ابراهیمی و رحمتی قرارداد 1.2 میلیاردی با استقلال داشته. از طرف دیگر امین حاج محمدی هم که مثل وریا قراردادی 1.1 میلیاردی با آبی ها دارد، نامش در این لیست نیست و می تواند با خیال راحت و بدون حتی یک ثانیه بازی کردن برای استقلال، پولش را بگیرد و حالش را ببرد!


کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-10-05 09:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر