فهرست

آنچلوتی: اتحاد عامل اصلی موفقیت ایتالیا خواهد بود

آی اسپورت-کارلو آنچلوتی معتقد است وحدت تیمی که کلید اصلی موفقیت رئال در رسیدن به دسیما در فصل گذشته لیگ قهرمانان بوده بایدبه همان صورت در ایتالیا وجود داشته باشد تا آتزوری بتواند جام را با موفقیت به پایان ببرد.
سفید ها پس از 12 سال انتظار در پایان فصل گذشته لالیگا موفق شدند به دهمین قهرمانی اروپایی شان یا همان دسیما در مقابل رقیب همشهریشان اتلتیکو دست پیدا کنند و مربی ایتالیایی معتقد است باهم بودن می تواند عامل بسیار مهمی در موفقیت ایتالیا باشد چون آنها در گروه بسیار سختی قرار گرفته اند.
کارلتو به گاتزتا گفت:\" مردم به موفقیت ایتالیا شک دارند و به شانس ما برای قهرمانی اعتقادی ندارند اما من تضمین می کنم که اگر تیم متحد باشد و همه به وظایف شان عمل کنند شرایط برای همه بهتر می شود و ما راحت تر به هدفمان خواهیم رسید همانطور که ما در رئال مادرید قهرمان اروپا شدیم.برای همین در حال حاظر ایتالیایی ها باید از تیم مان پشتیبانی کنند.سرمربی سابق چلسی، یوونتوس، میلان و پاری سن ژرمن همچنین قبول دارد که ایتالیا در گروه سختی قرار گرفته است اکا تاکید می کند که تجربه یاران چزاره پراندلی می تواند باعث صعودشان از دور گروهی شود.
او اضافه کرد:\"یک مساله مشخص است: بازی با ایتالیا برای هر تیمی سخت است. ما از نظر تاکتیکی یک تیم قدرتمند هستیم ما تجربه بالایی داریم همچنین بازیکنانی که می توانند تفاوت ها را رقم بزنند.\"
گفتنی است ایتالیا اولین بازیش را در مانائوس شنبه مقابل انگلستان انجام خواهد داد.

     
آی اسپورت
2014-06-12 20:41:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر