فهرست
دل بوسکه: بازیکنانم توان قهرمانی دوباره جهان را دارند
دل بوسکه: بازیکنانم توان قهرمانی دوباره جهان را دارند

دل بوسکه: بازیکنانم توان قهرمانی دوباره جهان را دارند

آی اسپورت-ویسنته دل بوسکه،سرمربی تیم ملی اسپانیا، اعلام کرد که ترکیب تیمش در جام جهانی را بر اساس شایستگی خواهد چید نه بر اساس شهرت بازیکنان.
از بین 23 بازیکن منتخب دل بوسکه تنها 9 بازیکن زیر 27 سال هستند و ازطرفی بازیکنان پرسن و سالی همچون ژاوی، کاسیاس ، ژابی آلونسو و اینیسیتا را در ترکیب تیمش دارد.
کاسیاس فصل گذشته در لالیگا جانشین لوپز بود در حالی که اینیستا و ژاوی هر دو در بارسافصل ناامید کننده ای را پشت سر گذاشتند با این وجود دل بوسکه تاکید می کند آنها شایستگی جایی که هستند را دارند.
او به خبرنگاران گفت:\"همه بازیکنان سابقه خاص خودشان را در تیم ملی دارند آنها دارند در باشگاهشان به بهترین وجه کار می کنند نمی توان این ترکیب را ترکیب کهنه کار ها خواند.ما بازیکنان جوان زیادی داریم وفقط چند بازیکن بالای 30سال داریم.اسپانیا از کس یا چیزی نمی ترسد.ما در بهترین فرم مان قرار داریم.این بازیکنان در گذشته خارقالعاده بودند اما به خاطر گذشته شان اینجا نیستند آنها اینجا هستند به خاطر این که معتقدم می توانند در این جام جهانی هم بدرخشند.\"
اسپانیا در شرط بندی ها شرط اول قهرمانی تورنومنت نام برده می شود تا بتواند چهارمین جام معتبر پشت سرش را برده و رکوردی تاریخی را به جای بگذارد.

     
آی اسپورت
2014-06-13 00:37:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر