فهرست
سورپرایز برانکو: پل یانسکی در ترکیب
سورپرایز برانکو: پل یانسکی در ترکیب

سورپرایز برانکو: پل یانسکی در ترکیب

آی اسپورت- غیبت چند مهره اصلی پرسپولیس در دیدار با صبای قم باعث شده مربیان تیم پرسپولیس مجبور شوند چند جابه‌جایی در ترکیب تیم‌شان ایجاد کنند و شاید مهمترین تغییر در ترکیب سرخپوشان حضور پلی یانسکی در بین نفرات اصلی باشد. اتفاقی که خیلی‌ها انتظار داشتند زودتر از اینها رخ دهد اما برانکو هر بار به بهانه‌ای از بازی دادن این مدافع اوکراینی امتناع ورزید.

برانکو برای پست دفاع میانی و دفاع چپ در تیمش با کمبود مهره مواجه است و از این‌رو در نظر دارد حسین ماهینی را مانند دو بازی قبل در سمت چپ خط دفاع بازی دهد و در این صورت چاره‌ای جز اینکه پلی یانسکی را در کنار محمد انصاری به میدان بفرستد، ندارد. البته برانکو علاقه‌ای به استفاده از این مدافع اوکراینی در تیمش ندارد و خیلی وقت است که نام او را به خاطر عملکرد ضعیف در تمرینات در لیست مازاد تیمش قرار داده اما مسئولان باشگاه پرسپولیس علاقه چندانی به از دست دادن مدافع سنگین وزن ندارند و شاید برانکو برای اینکه به آنها ثابت کند یانسکی واقعا در حد تیمش نیست در نظر دارد او را در بازی با صبا به میدان بفرستد.

یانسکی این شانس را آورده که فردا در صورت فیکس بودن مقابل ضعیف‌ترین خط حمله لیگ از لحاظ آماری به میدان می‌رود و اگر قرار باشد در این بازی هم عملکرد قابل قبولی نداشته باشد آن وقت احتمال کنار گذاشتنش در همین مقطع از فصل خیلی زیاد خواهد بود.

برانکو در تمرین روز گذشته (پنجشنبه) تیمش ترکیب جدیدی را به کار گرفت و از بازیکنانی چون علیرضا بیرانوند، پلی یانسکی، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی، رامین رضاییان، وحید امیری و علی علیپور به عنوان نفرات اصلی استفاده کرد. به احتمال زیاد سرمربی پرسپولیس از همین ترکیب در بازی با صبای قم استفاده کند.

 

تسنیم

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-01-27 12:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
یاشار تبریزلی
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۸
مرتب اسم این اوکراینی ها را میاری ما بخندیم خخخخخخخخخ
یعنی موندم لنگی ها این ننگ را کجای تاریخ باشگاهشون جا میدند
هفته بعد که جلوی تراختور کبیر باستانی سوراخ سوراخ شدید همتون بیاید بگید آقا یاشار علیک سلام
سرور لنگ
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۷
ببینم چی کار می کنی پلی .ماشالله
میثم
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۶
طرفدار تیمهایی که امیدی به قهرمانی ندارند همش میان در صفحات تیم قهرمان کامنت میذارن. برید دنبال کار و زندگیتون. خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر