فهرست
مورد عجیب گل خورده سپاهان مقابل النصر
مورد عجیب گل خورده سپاهان مقابل النصر

مورد عجیب گل خورده سپاهان مقابل النصر

آی اسپورت – سپاهان در دیدار مقابل النصر عربستان بسیار بدشانس بود و توپ های بازیکنان این تیم راهی به درون دروازه برد جونز پیدا نکرد تا نماینده عربستان این دیدار را با 2 گل به سود خود به پایان برساند. در این دیدار، عبدالله مادو مدافع درشت هیکل و بلند قامت النصر روی پاس خوب عبدالرزاق حمدالله توانست توپ را بالاتر از مدافعان سپاهان و دستهای پیام نیازمند وارد دروازه این تیم کند.

این مدافع 27 ساله که متولد شهر مکه است، از 19 سالگی در تیم النصر حضور دارد و در تمامی این سالها، به عنوان یک مدافع ذخیره در این تیم عربستانی حضور داشته است. عبدالله مادو در طول 8 سال حضور در النصر، تنها 73 بار برای این تیم به میدان رفته است که 35 مورد آن مربوط به دو سال اخیر است. این مدافع مستحکم، در طول 8 سال حضور در النصر، تنها یکبار و در فصل 2016 – 2017 و در رقابت های لیگ عربستان برای این تیم موفق به گلزنی شده بود.

گل زیبایی که عبدالله مادو در دیدار مقابل سپاهان وارد دروازه پیام نیازمند کرد، دومین گل این مدافع در طول 8 سال حضور در تیم النصر بود. النصر با این پیروزی 10 امتیازی شد و صعودش از گروه D رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کرد. اکنون سپاهان برای صعود از این گروه، باید در هر دو دیدار مقابل السد و العین پیروز شود و همچنین منتظر پیروزی النصر در برابر شاگردان ژاوی باشد.

     
آی اسپورت
2020-09-19 10:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر