فهرست
ادعای ویسی: هر دو گل پدیده اشتباه داوری بود
ادعای ویسی: هر دو گل پدیده اشتباه داوری بود

ادعای ویسی: هر دو گل پدیده اشتباه داوری بود

آی‌اسپورت- سرمربی استقلاتل خوزستان در نشست خبری پایان بازی برابر پدیده از داور دیدار شاکی بود و حق تیمش را سه امتیاز کامل بازی می‌دانست. آبی‌های خوزستان در مشهد با پدیده به تساوی 2-2 رسیدند. صحبت‌های ویسی در کنفرانس را می‌خوانید:

با توجه شرایط هر دو تیم در جدول، نیاز مبرمی به گل داشتیم. هم ما و هم تیم پدیده بازی جانداری ارائه کردیم و هر لحظه امکان داشت که گلی ردوبدل شود. متأسفانه حاشیه‌هایی ایجاد شد که زشت و زننده بود. هواداران به ورزشگاه می‌آیند تا از بازی لذت ببرند و این حواشی نباید اتفاق می‌افتاد. متأسفانه هر دو گل تیم حریف روی اشتباه داوری به ثمر رسید. قبل از گل اول پدیده خطا رخ داد. پیش از گل دوم حریف هم یک اوت گرفته شد که به اشتباه به نفع پدیده اعلام شد و همان توپ وارد دروازه ما شد. البته زمانی که داور اشتباه می‌کند، بازیکن ما حق اشتباه ندارد. متأسفانه بازیکن ما هم اشتباه کرد.

ما بازیکنان جوانی داریم که خیلی خوب بازی می‌کنند. اگر این روند ادامه پیدا کند، ممکن است ریکانی باز هم نیمکت‌نشین باشد. تیم ما نیاز دارد تا بازیکنان باتجربه به زمین بیایند و بازی را کنترل کنند. متأسفانه شب گذشته، هشت بازیکن تیم ما سرما خوردند و همین باعث شد از لحاظ بدنی اُفت کنند. با این حال از سه چهار نفر از این بازیکنان در زمین استفاده کنیم. یکی از آنها همین دفاع وسط ما بود که در دو صحنه از بازیکن حریف جا ماند.

  ۲  
آی اسپورت
2017-08-18 21:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مهدی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۵
چیزی که عوض داره گله نداره آقای گواردیولا!هفته ی دوم توی تهران داور هواتوتو داشت.حالا برعکس شد.البته مثل دوستان متوهم به کسی تهمت نمیزنم.داور هم آدمه و آدم ممکن الخطاس.گاهی اشتباهات سهوی داور به نفع ماست و کاهی به ضررمون.چقد خوبه وقتی داوری ناخواسته به نفعمونه هم به حرف بیایم و بگیم که از داوری سود بردیم که همچین روزی وقتی میرسه و گله میکنیم همه باور کنن
666666
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۰۳
فرهاد خان کجایی ک میگی فقط برانکو ب داوری اعتراض میکنه.