فهرست
حمله مجدد کی‌روش به برانکو: او حسود و ناامید است
حمله مجدد کی‌روش به برانکو: او حسود و ناامید است

حمله مجدد کی‌روش به برانکو: او حسود و ناامید است

آی اسپورت- پیش‌بینی می‌شد بعد از جلساتی که میان مسئولان فدراسیون با کی‌روش و برانکو برگزار شده روابط این دو مربی حداقل در ظاهر کمی بهبود پیدا کند. اما مصاحبه امروز کی‌روش با ساکرنت می‌تواند این درگیری را وارد فاز تازه‌ای کند.

کی‌روش در مصاحبه با این رسانه از دلیل لغو اردوی تیمش صحبت می‌کند و مقصر همه اتفاقات را فقط یک نفر می‌داند. برانکو:ما برنامه داشتیم تا در میانه‌های فصل اردویی داشته باشیم و بازیکنان را در کنار هم داشته باشیم اما حمله شد که چرا این اتفاق صورت گرفته است. برانکو عنوان کرد که اگر تیمش به مشکل بخورد، من مسئول آن هستم. لیگ قهرمانان از 23 فوریه شروع می‌شود. خیلی کشورهایی که تعطیلات زمستانی دارند اردوهای تمرینی برای بازیکنان داخلی خودشان برپا کردند و همه به تیم ملی کمک می‌کنند.

برانکو می‌خواهد جانشین کی‌روش شود. هر چقدر هم مراسم آشتی‌کنان و تعامل برگزار شود این تصور از ذهن سرمربی تیم ملی خارج نخواهد شد:این از روی هماهنگی باشد یا از روی اتفاق، برانکو کسی است که به او قول داده شده وقتی من از تیم ملی رفتم هدایت تیم را بر عهده بگیرد. برانکو حسود است و ناامید شده و به من توهین کرده است. او نمی‌تواند از تیم ملی به عنوان یک بهانه برای اشتباهات خودش استفاده کند. او چرا این موضوعات را مطرح می‌کند؟ او باید احترام بیشتری برای ما قائل باشد. از رییس فدراسیون فوتبال می‌خواهم که این اجازه را به برانکو ندهد تا برنامه‌ای که قبلا مورد تایید قرار گرفته را زیر سوال ببرد. اگر فدراسیون به اندازه کافی قوی نیست تا از تیم ملی دفاع کند، من اینجا چه کار می‌کنم؟

بخش همیشگی صحبت‌های کی‌روش سرجایش است. او با هر رسانه و با هر فردی که صحبت کند حتما از سختی‌ها ومشکلات راه خواهد گفت:همه چیز بستگی به آمادگی برای صعود به جام جهانی است و این راه به هیچ وجه آسان نیست. همه باید بدانند که تیم ملی فوتبال ایران با مشکلات زیادی از جمله تحریم‌ها روبه‌رو است. این مهم است که به مردم یادآوری کنیم تدارک بازی دوستانه دیدن آسان نیست. ما پول کافی برای برگزاری بازی دوستانه با تیم‌های بزرگ و اردوهای آمادگی خوب نداریم. دیگر در این شرایط نیاز نیست که با هم دشمن باشیم. به اندازه کافی مشکلات خارج از فوتبال برایمان ایجاد شده است. ما پیشرفت واقعی در تیم ملی داشتیم. اکنون 11 بازیکن ما در اروپا بازی می‌کنند که قبلا سابقه نداشته است. ما تیم اول آسیا برای 4 سال اخیر بوده‌ایم و این به این معنا نیست که ما در همه زمینه‌ها و همیشه بهتر هستیم. این زمان سختی برای پیشرفت است. بازیکنان جوان زیادی در ترکیب داریم که در تیم حضور دارند. آن‌ها بیش از این از من چه انتظاری دارند؟

ساکرنت نوشته است:کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران چندی پیش بار دیگر استعفای خود را تقدیم رییس فدراسیون ایران کرد تا صدرنشین گروه Aانتخابی جام جهانی 20188 که بدون شکست به این مهم دست یافته، با خبری عجیب روبه‌رو شود. سرمربی سابق رئال مادرید و پرتغال، فدراسیون فوتبال ایران را به ناهماهنگی در اجرای برنامه برای جام جهانی متهم کرده است. او معتقد است این فدراسیون شرایط خوب را برای صعود به جام جهانی فراهم نکرده است.بعد از این اتفاق مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران معتقد است با کی‌روش صحبت کرده و تیم ملی مثل همیشه در اولویت خواهد بود تا بازیکنان با مسئولیت‌پذیری بالا در خدمت تیم او باشند چرا که ایران در برهه حساسی است و باید برای رسیدن به جام جهانی تلاش زیادی کند.

 

 

۱۱ ۲۰  
آی اسپورت
2017-01-13 18:58:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۲۰ نظر
میلاد
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۰۹
برانکو تنها نیست
سامان
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۰۹
خف بابا
مرتیکه پر رو ...
علی
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۱۳
... و با خطکش من را می زند!
احمد
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۱۹
خانم اشك ريز يادداشتي نداريد تا به مصاحبه كارلوس جونتون اضافه كنيد!!! تو رو خدا تعارف نكنيد.ما منتظريم
امید
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۱
من کیروش رو مربی خیلی بزرگی میدونستم ولی با این حرکتا واقعاً نظرم عوض شده. تیم برانکو الان صدر جدوله واقعاً هم خوب بازی میکنه. از وقتی هم که سرمربی پرسپولیس شده، کلاً روند پرسپولیس مثبت بوده. حالا حسودی به چی؟ خب برانکو که قبلاً سرمربی ایران بوده و با ایران جام جهانی هم رفته، پس حسودی برای پست سرمربیگری ایران معنی نداره.
کیروشی که یه زمانی سرمربی تیمی مثل رئال و پرتغال بوده، ببین چقدر خودش رو پایین آورده که الان حس میکنه برانکو برای سرمربیگری ایران رقیبشه!!! به نظرم اگه کیروش از سرمربیگری ایران کنار بکشه خودش خیلی بیشتر لطمه میبینه. سابقش میشه به مشکل خوردن تو تیم پرتغال، آفریقای جنوبی، رئال و ایران!!!
مهدی
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۲
ادب مرد به ز دولت اوست
امید
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۴
این پرتقال گندیده تنش میخاره،دوست داره تو ورزشگاه اسمشو بشنوه.شما هم سرتون درد میکنه.یکم از کچلوف جکوزیان و فرش شدنش بنویسین.حیف حقوق مفتی که به شما میدن برای این چرتو پرتا.
تاج
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۵
حتی یدونه قهرمانی بدون هوچی گری هم نمیتونن بدست بیارن برادرای لنگی
۷ ۱
منتقد
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۳۱
همین روزها 4 قلوتون به دنیا میاد :))))
۴
reza
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
شات آپ کیروش
تاج+ساکت+اسلامیان: باند کثیف اصفهانی
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۴۷
آدم حسود باشه بهتره تا روانی زنجیری باشه
خاک بر سر مسئولین ورزش کشور که این دیوانه آبرو ریز را در مقابش ابقا کردند.
یادش باشه عادل جونت نتونست بیشتر از ۲۰ درصد رای برات دربیاره
کیروش برای ما پرسپولیسیا مرده، حالا اگه مسئولین بی کفایت فدراسیون سرنوشت تیم ملی را می خواهند به کیروش گره بزنند، مقصر خودشان هستند.
#برانکو تنها نیست
بهروز
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۵۵
شهر ك شلوغ بشه قورباغه هم هفت تير كش ميشه
وقتي انقد مديريت و ملت داغوني هستيم بايد اين اقا ك در بهترين خالت ي مربي درجه دو تو سطح فوتبال دنياست اينجوري خرابمون كنه
P71
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۱۸
یکی بیاد اینو از برق بکشه بیرون. ... خاک بر سر فدراسیون
اردوان
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۳۱
دمت گرم کی روش،زدی تو خال،برانکو یک شخصیت حسود و نا امید و بله قربان گو است،کی روش تنها نیست
۹
مجید
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۴۰
برانکو بیاید تین ملی که چه بشود..او قبلا امتحانش رو پس داد به طوری که بعداز بازیهای تیم ملی جرات نکرد به ایران بیاید از پس که گند زده بود...بردن ماشین سازی و سایپا که جشن و پایکوبی نداره...دوستت داریم کی روش بزرگ...
۳ ۱
منتقد
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۳۱
الو 125
۲
بی طرف
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۴۷
کی روش فقط داره خودشو کوچیک می کنه اونم وقتی که می دونه برانکو هیچ وقت جوابشو نمی ده این کی روش دیگه نه دیگه در حد رئال مادرید هست و نه در حد دستیاری فرگوسن.
کی روشی که الان می بینیم منتظر کمترین بهانه هست تا با کلماتی که اراذل و اوباش اونها رو به کار می برن به مخالفینش اهانت کنه.
فرزاد مهریار
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۰۲
فغان از دست خناسان ، آقای کیروش به هوش باشید...یکسری انسانهای حقیر شما را تحریک می‌کنن .
۲
بابک
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۲۸
نقشهّٔ برانکو و افاضلی برای گرفتن تيم ملی برای هيچ کس پيچيده نيست به
غير از پرسپوليسيای ساده لوح. بعد از کروش فدراسيون هم پول نداره يکی در حدش بياره،
هم ميدونه برانکو پولشو که بگيره براش فرق نميکنه بازيکناش کجا تمرين
کنن يا مدير تدارکات پول تيمو بالا بکشه! برانکو برای اين سيستم ايده آله.
حرف گوش کن و نرخ به روز خور. هم به فساد عادت داره هم به بی برنامگی.
کروش که رفت برانکو با سر ميره تيم ملی، اونوقت اين بچه های 14 ساله که
خودشونو واسش جر ميدادن ميمونن و حوضشون.
۱
abbas
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۳۰
چرا مسولین فدراسیون به کی روش نمیگن اگه اعتراضی داری رسما اعتراض کن نه تو رسانه ها ؟؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر