فهرست
ورزشگاه بی‌استفاده مشهد؛ عروس دکوری!
ورزشگاه بی‌استفاده مشهد؛ عروس دکوری!

ورزشگاه بی‌استفاده مشهد؛ عروس دکوری!

آی‌اسپورت- گنجایش ورزشگاه امام رضا چندان زیاد نیست اما امکانات این استادیوم شیک و مدرن در قیاس با سایر ورزشگاه‌های وطنی، باورنکردنی به نظر می‌رسد. در شرایطی که بسیاری از استادیوم‌های میزبان لیگ برتر حتی از یک اسکوربرد نیز برخوردار نیستند، پشت هر دو دروازه این ورزشگاه یک اسکوربرد بزرگ قرار گرفته است. دو سالن بزرگ بدنسازی، چند جایگاه ویژه، پارکینگ طبقاتی 7 طبقه و ... بخشی از امکانات استادیومی هستند که به دست آستان قدس ساخته شده است.

این اولین ورود جدی آستان به مسئله فوتبال است و انتظار می‌رود در آینده نیز علاقه مردم به فوتبال توسط این نهاد جدی گرفته شود. اوایل اردیبهشت‌ماه از این استادیوم به عنوان میزبان جشن قهرمانی پرسپولیس نام برده می‌شد. مدتی بعد نام ورزشگاه امام رضا به عنوان جایگزین مناسب استادیوم خرمشهر برای فینال جام حذفی در رسانه‌ها مطرح شد اما فصل فوتبال ایران در شرایطی به پایان رسید که هیچ مسابقه‌ای در این ورزشگاه صورت نگرفته بود. در شروع فصل جدید نیز تردیدهای زیادی در مورد استادیوم امام رضا وجود دارد.

طبیعتا انتظار می‌رود این ورزشگاه میزبان دیدارهای خانگی تیم‌های مشهدی در لیگ برتر باشد اما ظاهرا اراده‌ای در کار است تا این اتفاق فعلا رخ ندهد و پدیده و سیاه‌جامگان همچنان در ورزشگاه ثامن میزبان رقبا باشند. استادیوم مدرن مشهد، هنوز چیزی به جز حلوای نسیه برای این شهر نیست. یک سازه هیجان‌انگیز و متفاوت كه مورد استفاده قرار نمی‌گیرد تا تفاوت‌اش نیز معنای چندانی نداشته باشد. این استادیوم زیبا می‌تواند عروس ورزشگاه‌های ایران لقب بگیرد اما تا امروز، چیزی بیشتر از یک عروس دكوری نبوده است.

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2017-07-16 17:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
م.
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۷
نگران نباشید... دو سه سال دیگه که ورزشگاه ازادی به بهانه تعمیرات و بازسازی تعطیل شد این ورزشگاه مشهدی میشه خانه تیم ملی. اونقت بهترین استفاده ازش میشه
میلاد
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۸
ورزشگاه ساختن میخوان نگاش کنن بعد بازی هارو ببرن تو ورزشگاهی نه چمن خوب نه سیمای خوبی سوژه خنده برای کشور های عربی
محسن
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۳:۰۱
والا ما که تو مشهد بجز دادن حق آستانه برای خونه هامون چیزی از آستان ندیدیم، اینم تو اون مجموعه سجاد ساختن ،گرون ترین جای مشهد ، فقط یه استخر بخای اونجا بری باید خدا تومن بدی تازه معرف هم باید داشته باشی، قربونش برم امام رضا فکر کنم خودش هم بیاد معرف لازم داشته باشه. والا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر