فهرست
خرمگاه درباره اختلاف با رحمتی/ تمام شد و رفت
خرمگاه درباره اختلاف با رحمتی/ تمام شد و رفت

خرمگاه درباره اختلاف با رحمتی/ تمام شد و رفت

آی اسپورت- بعد از سپری شدن مدتی تقریبا دو ماهه، محمد خرمگاه بالاخره درباره اختلاف و قهرش با مهدی رحمتی صحبت کرد. دستیار اول استقلال و مرد محبوب منصوریان، مشکلاتش با رحمتی را تکذیب نمی کند ولی می گوید همه چیز تمام شده است. آن اختلاف به قدری حل شده که این دو نفر در جریان بازی استقلال و ذوب آهن، در کنار هم به تماشای بازی از جایگاه ویژه نشستند.

خرمگاه درباره علت این اتفاق توضیحی نمی دهد ولی درباره تمام شدنش حرف می زند:«من و مهدی رحمتی هر دو منافع استقلال را به اختلاف ‌های شخصی ترجیح دادیم. این اتفاق بزرگی است که ما برای استقلال همه چیز را فراموش کردیم و البته تلاش کردیم که به تیم‌ مان کمک کنیم. باید بپذیریم که هر دو طرف اشتباه کرده اند ولی مهم این است که هر دو تلاش کردیم اگر چیزی بوده به نفع استقلال آن را حل کنیم. این بسیار ارزشمند است که ما در آن مقطع حساس موفقیت استقلال را به همه چیز ترجیح دادیم و سعی کردیم کاری کنیم که به صلاح تیم محبوب مان باشد».

خرمگاه به تمجید از رحمتی هم می پردازد:«هم من اشتباه کردم و هم مهدی رحمتی و خدا را شکر این اختلاف به خاطر یک هدف بزرگتر تمام شد. مهدی رحمتی در اولین سال حضورش در فوتبال در فجرسپاسی پشت سر من وارد زمین می ‌شد. مهدی قبل از اینکه بازیکن من باشد دوست من است و البته من این را باید بگویم که بسیار پسر خوش ‌قلبی است. امروز هم مثل قدیم با هم دوست صمیمی هستیم و هر اختلافی هم که بوده به نفع استقلال تمام شده و رفته».

۴    
آی اسپورت
2017-02-18 19:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر