فهرست
آنالیز ویژه از ستاره‌های نوجوانان؛ ۴شگفت‌انگیز
آنالیز ویژه از ستاره‌های نوجوانان؛ ۴شگفت‌انگیز

آنالیز ویژه از ستاره‌های نوجوانان؛ ۴شگفت‌انگیز

آی اسپورت - از میان پنج نماینده آسیایی حاضر در جام جهانی 2017 نوجوانان در هند تنها ایران موفق شد با عبور از سد تمام رقبا جواز حضور در جمع هشت تیم برتر را کسب و نماینده شایسته قاره کهن در این تورنمنت معتبر لقب بگیرد. موفقیتی که بازتاب گسترده‌ای در سطح رسانه‌های هندی و منطقه داشت تا تعریف و تمجیدها از نوجوانان ایرانی به اوج خود برسد.

ایران با چهار پدیده شگفت انگیز خود از سد آزتک‌ها عبور کرد تا به دنبال رویاهای شیرین‌تری در فوتبال پایه جهان باشد، پدیده‌هایی که هر یک توانایی خاصی دارند و با هنر فردی و تیمی توانستند تورنمنتی رویایی را تجربه کنند. سایت lntup هند این چهار پدیده را معرفی کرد.

الله یار صیاد منش

الله یار صیادمنش
الله یار صیادمنش

همچون یک اژدهای خستگی ناپذیر در خط حمله ایران می‌جنگد و به هر چه می‌خواهد می‌رسد. صیادمنش را می‌توان یکی از بهترین بازیکنان جام جهانی قلمداد کرد که توانایی‌های فوق العاده‌ای دارد و اوج هنرش را با گلی دیدنی و فرارهای سریع در نیمه دوم مقابل مکزیک تماشاکردیم.

 محمد شریفی 

محمد شریفی
محمد شریفی

یکی از باهوش‌ترین هافبک‌های ایران که در میانه میدان به عنوان یار در سایه مهاجمان را کمک می‌کند و در کنار تغذیه و بازیسازی برای آنها خود نیز مشارکت جالبی در گلزنی دارد. شریفی هوش سرشاری دارد و خوب می‌داند در طول 90 دقیقه بازی چگونه حضورش در تمامی نقاط زمین را مدیریت کند.

یونس دلفی 

یونس دلفی
یونس دلفی

از همان نمایشی که در بازی با آلمان در مرحله گروهی ارائه داد می‌شد حدس زد که فوتبال ایران صاحب یک استعداد ناب جدید شده است. دلفی هم گلزن نشان داده هم گلساز ضمن این که توانایی‌های فنی بالا در کنار گوش دادن به فرامین تاکتیکی مد نظر کادر فنی باعث شده تا این بازیکن نقشی کلیدی در موفقیت‌های ایران داشته باشد. گرچه حالا مربیان و هم تیمی‌های او افسوس محرومیتش برابر اسپانیا را می‌خورند.

محمد قادری

محمد قادری
محمد قادری

بازیکن ریزنقش ایران یکی دیگر از استعدادهای ناب معرفی شده به این کشور است که در رقابت‌های قهرمانی آسیا همه توانایی‌های او را دیدند. محمد قادری با سرعت بالایی که دارد همواره کمک‌های شایانی به گلزنی ایران انجام می‌دهد و در سیستم ضدحمله واقعا مهره‌ای تعیین کننده است. او اعتماد به نفس خاصی در این تورنمنت از خود نشان داده و ثابت کرد توانایی عبور از هر ساختار تدافعی و گرفتن پنالتی را دارد.

۱۰    
آی اسپورت
2017-10-19 13:44:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر