فهرست
ستاره زسکا؛ دو پاس و یک گل
ستاره زسکا؛ دو پاس و یک گل
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ستاره زسکا؛ دو پاس و یک گل

آی‌اسپورت- بازیکن تیم ملی روسیه با عمل‌کردی بسیار خوب در پیروزی تیمش مقابل عربستان نقش پررنگی ایفا کرد. تیم ملی فوتبال روسیه موفق شد با برتری پرگل ۵-۰ جام جهانی را افتتاح کند و شکست سنگینی را به نماینده آسیا تحمیل کند. در این بازی که چند بازیکن تیم ملی روسیه درخشیدند و تعویضی‌های این تیم هم عمل‌کردی بسیار خوب داشتند، یکی از نفرات تیم چرچسوف توجه زیادی را به خود جلب کرد.

الکساندر گولووین، هافبک ارزشمند تیم زسکامسکو که یکی از امیدهای میزبان جام جهانی در میانه میدان به شمار می‌رود، در این بازی ابتدا با یک سانتر زیبا اولین پاس گل جام را به نام خود ثبت کرد. او اثرگذاری خود را با یک پاس گل دیگر ادامه داد و سومین گل تیم خود را با یک سانتر تماشایی دیگر پایه‌گذاری کرد.

درخشش شماره ۱۷ روس‌ها به همین جا ختم نشد و ضربه کاشته دیدنی او در دقیقه ۹۴ دروازه عربستان را برای پنجمین بار باز کرد و اولین گل جام از روی ضربه ایستگاهی را نیز به نام خود ثبت کرد. به این ترتیب این ستاره ۲۲ ساله، اولین بازی عمر خود در جام جهانی را با یک گل و دو پاس گل تماشایی جشن گرفت.

گولووین البته در یک زمینه دیگر هم نام خود را در تاریخ جام های جهانی ثبت کرد. او پس از خطایی که در نیمه دوم بازی روی بازیکن عربستان مرتکب شد، عنوان اولین اخطاری جام جهانی ۲۰۱۸ را به نام خود ثبت کرد.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-06-14 22:06:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر