فهرست
ادعای مسلمان؛ می‌خواستند به زور مرا استقلالی کنند
ادعای مسلمان؛ می‌خواستند به زور مرا استقلالی کنند

ادعای مسلمان؛ می‌خواستند به زور مرا استقلالی کنند

آی اسپورت - سیدعلی ضیا مجری تلویزیون یکشنبه شب در ویژه برنامه تحویل سال «یکِ یک» میزبان محسن مسلمان هافبک پرسپولیس بود و با او به گفت‌وگو پرداخت. مسلمان در ابتدای این برنامه درباره فوت پدر محسن چاوشی خواننده مطرح پاپ کشورمان گفت: «جا دارد فوت پدر آقای چاوشی را به او تسلیت بگویم و از او عذرخواهی می‌کنم که به دلیل تمرین نتوانستم به مراسم بروم.»

دیکته یا خوانندگی؟

 مسلمان که در کنار هادی حجازی فر بازیگر سینما در برنامه حاضر شده بود، در چند مسابقه روی آنتن زنده با او شرکت کرد. از جمله ترانه «سکوت» محسن یگانه را اجرا کرد که نظر خودش این بود که بیشتر شبیه دیکته گفتن بوده تا خوانندگی! این فوتبالیست در پاسخ به ضیا درباره اینکه آیا رفاقتش با طارمی بهم خورده که عکس‌های دو نفره شان را از اینستاگرام پاک کرده، توضیح داد: «از مهدی طارمی خبر دارم و او حالا در تهران در اردوی تیم ملی است. من در اینستاگرام عکس همه را پاک می‌کنم و نمی‌گذارم عکس‌هایم زیاد شود و اگر همین حالا هم بروید می‌بینید که فقط دو عکس دارم.»

مشکلی با نیمکت نشینی ندارم

او درباره دلیل نیمکت نشینی و مشکل با برانکو گفت: «آقای برانکو با من مشکلی ندارد و بازی کردن من با نظر سرمربی تیم است. وظیفه من تمرین است و هر وقت که سرمربی بگوید بازی می‌کنم. من مشکلی ندارم و تیم‌مان هم که خداراشکر قهرمان شد و در آسیا هم بالا می‌رود.»

تنها گذاشتن پرسپولیس نامردی است

مسلمان درباره اینکه آیا اگر نیمکت نشینی‌اش ادامه پیدا کند به فکر رفتن از پرسپولیس می‌افتد یا خیر گفت: «پرسپولیس شرایطی دارد که در ابتدای فصل جدید نمی‌تواند بازیکن بگیرد و اینکه تیم را تنها بگذارم نامردی است. حالا زود است و بهتر است آخر فصل تصمیم بگیرم. شاید هم اوضاع بهتر شد.»

بهترین تیم ملی سال‌های اخیر را داریم

هافبک پرسپولیس درباره تیم ملی گفت: «نمی دانم کی‌روش با من مشکل دارد یا نه. بازیکن هم‌پست من زیاد است و چون او آنها را هم دعوت نمی‌کند، من هم سوالی نمی‌کنم. به هر حال آرزوی هر بازیکنی است که پیراهن تیم ملی را بپوشاند. ما حالا بهترین تیم سال‌های اخیر را داریم، به راحتی وارد جام جهانی می‌شویم و رنکینگ‌مان در آسیا هم خوب است. تیم ملی مشکلی ندارد اما من هم دوست دارم در تیم باشم.»

خوشحالم که طارمی به قطر رفت

مسلمان در پاسخ به اینکه خود او موافق رفتن طارمی بود یا مخالفش گفت: «دوست داشتم او برود. مهدی زحمتش را برای تیم کشیده است، دو سال آقای گل شده و کاری نبوده که نکند. به هر حال شرایطش طوری شد که برود و به نظرم برایش خوب شد که به قطر رفت. مهدی طارمی بهترین دوست دوران فوتبالی من است و وقتی در قطر گل می‌زند واقعا خوشحال می‌شوم. چون او را خیلی اذیت می‌کردند و می‌گفتند اگر بروی موفق نمی‌شوی.»

سال 96 از نظر فوتبالی خوب بود

هافبک پرسپولیس درباره سال 96 گفت: «سال 96 خیلی خوب بود و اینکه جزو 4 تیم اول آسیا شدیم خیلی خوب بود. اینکه در قهرمانی سوپرکاپ توانستم گل بزنم خیلی خوب بود. قهرمانی در لیگ را هم که داشتیم. کمی این اواخر سال ۹۶ در حال بد شدن است اما سال 1397 جبران می‌کنیم.» این بازیکن درباره باخت در دربی هم گفت: «باید منطقی صحبت کنیم. تیم ما در دربی خوب بازی نکرد و استقلال برد. ولی ما قهرمان شدیم. آنها هم بروند با بردشان حال کنند.»

زوری به استقلال رفتم

مسلمان درباره زمانی که با استقلال مذاکره کرد گفت: «من از بچگی پرسپولیسی بودم. زمانی که ذوب‌آهن بودم با سرمربی‌مان به مشکل خوردم، مدیرعامل‌مان به من گفت تنها تیمی که می توانی به آن بروی استقلال است و من زوری به آنجا رفتم. می‌توانید بروید بپرسید.»

در شرایط سختی هستم

مسلمان در پایان گفت: «جا دارد از تمام هوادارانی که در استادیوم مرا تشویق می‌کنند تشکر کنم. در شرایط سختی هستم و از اینکه مرا تنها نگذاشتند ممنونم و امیدوارم بتوانم به تیمم کمک کنم.» همچنین قرار بود علی ضیا روی سر مسلمان که در مسابقه‌های برنامه باخته بود، یک پارچ آب خالی کند اما این فوتبالیست در پایان توانست او را منصرف کند!‌

  ۸  
آی اسپورت
2018-03-19 11:10:00
نظر دهید

۸ نظر
امیر
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۳۲
منصوریان سرمربی شود با هزار تومان استقلالی می شوم ... اینم اسلحه رو سرش بود داشت میگت :))))
مهندس کیسه سوز :))
پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷، ۰۵:۳۲
خوب می چزونه:)))
خربین
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۴۱
ندای قلب هدایتی
استقلالیم با افتخاااااااااااار
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۴۷
یه ضرب المثل ترکی داریم که میگه:قادام باشو وا....دقیقا توهمچین جاهایی به کا میره...قادام باشو وا مسلمان
افتخارر...خخخخ
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۴۹
این جور جاها ی جواب به شما متوهما داد

پخ یمه...پخ یمه
داود
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۱۳
کسی هست زور رو معنی کنه؟
۲
خاطره الهلال یا السد یا تاج کبیر
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۱۳
قلیونی حالا چرا با برانگوه چپ افتادی دروغگو.
۲
محسن
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۳۶
اتفاقا مدیر دوب آهن با تنها تیمی که مشکل داره،استقلال است.قبل از اینکه پرسپولیس،پرسپولیس اینروزها باشد، دو سه سال استقلال به دنبال مسلمان بود که فقط آذری او را آزاد نمیکرد! دو سه سال اخر فصل و نیم فصل،بحث رفتن مسلمان به استقلال بود و مدیر راضی نمیشد.اعتراف میکنم که شخصا محسن مسلمان را در حد و اندازه امروز نمی دیدم و برایم عجیب بود که مگه این چیه که هم مظلومی و هم قلعه این بازیکن را طالب هستند و ذوب اهن هم ادا درمیاره!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر