فهرست
راهکار دل پیرو برای اتمام فصل در ایتالیا
راهکار دل پیرو برای اتمام فصل در ایتالیا

راهکار دل پیرو برای اتمام فصل در ایتالیا

آی اسپورت - الکس دل‌پیرو معتقد است اگر قرار است به هر نحوی بازی‌های این فصل برگزار شود و به پایان برسد باید این اتفاق مقابل سکوهای خالی رخ دهد. ستاره سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس اطمینان دارد باشگاه‌های می‌توانند بازی‌هایشان را ادامه دهند.

او به رادیو ۲۴ گفت:« مشخص است که در فوتبال هر چیزی به جنبه مالی این ورزش ربط پیدا می‌کند. اگر شرایط طوری باشد که فصل بدون حضور تماشاگران خاتمه یابد بد نیست این اتفاق پشت درهای بسته بیفتد. امیدوارم دوباره شور و اشتیاق تیم‌ها برای کسب قهرمانی ظهور کند اما زمان می‌برد تا بازیکنان به آمادگی ذهنی و فیزیکی برسند. حتی اگر در خانه تمرین کنند هم مانند حضور در زمین چمن نیست.»

اسطوره تیم ملی ایتالیا که با تیم کشورش قهرمان جام جهانی ۲۰۰۶ شد در حال حاضر در  آمریکا یک رستوران دارد. او در این رابطه می‌گوید: در کالیفورنیا مسئله کرونا دیر جدی گرفته شد و عفونت به شدت در حال پیشروی است. امیدوارم در شهر بزرگی چون لوس‌انجلس اجازه داده شود فاصله حفظ شود. من در آن‌جا یک رستوران دارم و مجبورم آن را ببندم. باشگاه‌های ورزشی هم تعطیل شده‌اند. مدرسه‌ها هم تا آخر ماه آپریل بسته خواهد بود. زندگی تغییر کرده است.»

     
آی اسپورت
2020-03-28 09:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر